Obrazy do salonu

Obrazy, zdjęcia i grafiki na ścianę do salonu

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.

Obrazy drukowane do salonu

Grafiki i wzory które idealnie sprawdzą się w salonie

Proszę chwilkę zaczekać..


Obraz do salonu

Obraz do salonu jest oryginalnym elementem dekoracyjnym, który efektownie urozmaica wystrój. Pomieszczenie to jest najbardziej reprezentacyjnym miejscem w domu, dlatego większość osób stara się jak najpiękniej je urządzić. Odpowiednio dobrany obraz w salonie nie tylko będzie ciekawą ozdobą, ale może też przywoływać miłe skojarzenia lub wspomnienia, wprawiając w dobry nastrój. Dekoracje tego typu są popularne już od wieków, ale w ostatnich latach znów stały się szczególnie modne.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe grafiki, które specjalnie dla Ciebie mogą zostać wydrukowane na prawdziwym płótnie. Wybrany motyw stanie się w ten sposób unikalnym obrazem do salonu, który dopełni każdą aranżację. Doskonale sprawdza się zarówno z obramowaniem, jak i bez, dlatego można z powodzeniem wkomponować go do wnętrz w różnym stylu. Ze względu na sposób wykonania prezentuje się znacznie lepiej niż zwyczajny, oprawiony plakat, a także na dłuższy czas zachowuje niezmieniony wygląd.

Stylowe obrazy do salonu

Stylowe obrazy do salonu z naszej oferty wpisują się w rozmaite gusta. Wyselekcjonowaliśmy grafiki i fotografie w różnej estetyce oraz kolorystyce, w kilku formatach do wyboru. Starasz się modnie urządzić swój dom? Posiadamy propozycje, które doskonale dopasują się do wnętrz w stylu nowoczesnym, ale też m.in. rustykalnym, skandynawskim, industrialnym, boho, prowansalskim czy glamour.

W naszym szerokim, wyjątkowo zróżnicowanym oraz stale rozszerzanym asortymencie można znaleźć obrazy do salonu przedstawiające klasyczne pejzaże czy martwą naturę, ale też abstrakcje, mapy, wizerunki zwierząt, a nawet motywy religijne czy patriotyczne. Posiadamy zarówno bardziej stonowane, minimalistyczne propozycje, jak i barwne, wyraziste warianty. Aby ułatwić przeglądanie tak dużej bazy grafik, posegregowaliśmy je w kilka kategorii, m.in. według tematyki, stylistyki czy wystroju wnętrza.

Z pomocą naszych stylowych obrazów do salonu można stworzyć atrakcyjną instalację w centralnym punkcie pokoju lub gustownie ożywić gotową aranżację. Wybierając odpowiedni motyw oraz kolorystykę wprowadza się odpowiedni nastrój, sprzyjający relaksowi, spotkaniom towarzyskim czy zacieśnianiu więzi z rodziną. Nawet jedna, ciekawie dopasowana grafika może zupełnie odmienić klimat wnętrza – sprawi, że stanie się bardziej eleganckie, przytulne, intrygujące itp.

Obrazy na płótnie do salonu

Obrazy na płótnie do salonu są drukowane bez znaku wodnego, z plików o najwyższej możliwej rozdzielczości. Wysokiej jakości płótno malarskie, a następnie oprawione na krosna o grubości 2 cm lub 4 cm. Wykorzystujemy grafiki dostępne w naszej ofercie, ale możemy też nadrukować propozycję przesłaną przez Ciebie.

Nasze nowoczesne obrazy do salonu to również doskonały pomysł na prezent, np. urodzinowy, ślubny czy na nowy dom. Przy zamówieniu wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję, a przygotujemy ozdobne opakowanie. Od razu możemy wysłać produkt na wskazany adres, by sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie.

Wybierz unikatową dekorację, która pięknie ozdobi Twój dom. Masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami! Sprawdź nasze obrazy do salonu, a także obejrzyj jeszcze obrazy do sypialni, obrazy do kuchni, obrazy do biura oraz obrazy do pokoju dziecięcego.