Obrazy do biura

Obrazy do biura – wybierz idealną dekorację!

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.
Proszę chwilkę zaczekać..


Obrazy drukowane do biura

Obrazy do biura są modnym elementem wyposażenia przestrzeni przeznaczonej do pracy. Nie tylko urozmaicają wystrój, ale też pozwalają stworzyć profesjonalne warunki sprzyjające np. negocjacjom, obradom zarządu czy spotkaniom biznesowym. Dobrze dobrana ilustracja lub zdjęcie mają pozytywny wpływ na otoczenie. Mogą podświadomie pobudzać kreatywność, a także pomagać się skupić, odstresować czy zmotywować do pracy.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ciekawych grafik, które specjalnie dla Ciebie mogą zostać wydrukowane na prawdziwym płótnie. Proponujemy motywy, które doskonale sprawdzą się w roli obrazów do biura. Mogą być zawieszone samodzielnie lub w ramie. Z łatwością da się je wkomponować w aranżacje w różnym stylu. Przy tym robią o wiele lepsze wrażenie niż zwyczajne plakaty – są naprawdę efektowne i od razu przyciągają wzrok. Co więcej, są dość odporne, dlatego zachowują idealną kondycję przez długi czas. Nie blakną, nie odbarwiają się ani nie zniekształcają od wilgoci.

Grafika na ścianę do biura

Grafika na ścianę do biura to intrygująca dekoracja z klasą, świetnie podkreślająca oficjalny charakter pomieszczenia. Może przedstawiać rozmaite widoki, w zależności od preferencji i efektu, który chce się osiągnąć. Nasza oferta obejmuje reprodukcje, grafiki i zdjęcia w różnej estetyce, w kilku formatach. Bez problemu da się dopasować je do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, ale też tych bardziej klasycznie eleganckich czy nawet luksusowych z nutą glamour. Posiadamy propozycje wpisujące się w każde gusta.

Nasz ogromny zbiór obrazów do biura zawiera ilustracje o tematyce stosownej do przestrzeni formalnych, nawiązujące do książek, dokumentów, liczb itp. Proponujemy również m.in. martwe natury, pejzaże, panoramy miast, mapy, wizerunki zwierząt, motywy roślinne, a także nowoczesne i abstrakcyjne kompozycje. Wszystkie dostępne warianty posegregowaliśmy ze względu na tematykę, estetykę, styl wnętrza itp., by ułatwić przeglądanie naszej bogatej bazy ilustracji.

Nasz asortyment jest tak szeroki i zróżnicowany, że wierzymy, że każdy znajdzie idealną grafikę na ścianę do biura. Taki dodatek potrafi nadać pomieszczeniom profesjonalny ton, przez co stają się bardziej biznesowe i oficjalne. Z drugiej strony, może je nieco ożywić, by nie wydawały się zbyt nudne czy surowe. Dekoracje tego typu zawsze robią dobre wrażenie, więc można wykorzystać je do tego, by korzystnie wypaść przed klientami, kontrahentami czy współpracownikami.

Obraz na płótnie do biura

Obraz do biura jest drukowany z wybranej grafiki z naszego zbioru, bez znaku wodnego. Wykorzystujemy pliki o najwyższej możliwej rozdzielczości oraz prawdziwe, dobre gatunkowo płótno. Możemy zadrukować je w całości (wraz z brzegami blejtramy) albo zostawić białe marginesy imitujące ramkę. Jak najbardziej przyjmujemy również propozycje od naszych klientów – wystarczy przesłać nam plik graficzny w odpowiedniej rozdzielczości. Dzięki nam możesz powiesić w swoim biurze np. logo firmy, wykonane przez siebie zdjęcie czy każdy inny widok, który naprawdę Cię inspiruje do działania.

Zrealizujemy Twoje zamówienie w ciągu kilku dni, po czym sprawnie i niedrogo je wyślemy. Zapewniamy świetny stosunek jakości do ceny. Pakujemy obraz w taki sposób, by na pewno dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie. Można od razu umieścić go na ścianie – nie trzeba go w żaden sposób składać czy oprawiać, a w paczce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do jego zawieszenia.

Zamówienie obrazu do biura to również ciekawy pomysł na prezent np. z okazji urodzin, rocznicy otwarcia firmy czy awansu. Na życzenie klienta ozdobnie pakujemy grafikę, a także możemy od razu przesłać ją pod wskazany adres. Taki upominek to nie tylko piękna ozdoba, ale też wspaniała pamiątka.

Zadbaj o to, by Twoje biuro wyglądało profesjonalnie i reprezentacyjnie. Wybierz dekorację, która pomoże Ci idealnie uzupełnić wystrój miejsca pracy. Masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami! Sprawdź nasze obrazy na ołótnie do biura, a także obejrzyj jeszcze obrazy do salonu, obrazy do sypialni, obrazy do kuchni oraz obrazy do pokoju dziecięcego.