Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodynymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej jakości.Warszawa – obrazy na płótnie

Przedstawiamy najpiękniejsze ujęcia Warszawy, utrwalone na wyjątkowych obrazach na płótnie:
nastrojowy pejzaż warszawski w zimowej scenerii, rozbłyskujące neonami i milionem świateł drapacze chmur, niepowtarzalną panoramę Warszawskiego Rynku z zabytkowymi kamienicami, urokliwy widok historycznych zabudowań w wiślanym odbiciu, czy też romantyczne oblicze Starego Miasta.

W ofercie posiadamy tysiące motywów, przedstawiających najciekawsze i najważniejsze miejsca, takie jak: Zamek Królewski, Pałac Łazienkowski, Most Poniatowskiego, Stadion Narodowy,  Pałacu Kultury i Nauki i wiele innych. Nasza oferta stale się powiększa o nowe obrazy na płótnie. Warszawa jest doskonałą inspiracją.

Oferowane przez nas obrazy wyróżniają się niebywałą jakością i trwałością: wytrzymałe płótno, doskonałej jakości nadruk oraz najlepsza rozdzielczość zdjęć gwarantują zachwycający efekt wizualny i wieloletnie zadowolenie. Dzięki nowoczesnym, wielkoformatowym drukarkom możemy zaproponować obrazy o formacie nawet 120x80 cm, przy zachowaniu perfekcyjnej jakości wydruku cyfrowego! Dodatkowym atutem jest opcja zadrukowania bocznych ścian obrazu. Alternatywnie proponujemy efektowne wydruki fotograficzne do oprawienia w antyramę.

Fotoobrazy Warszawy

Niepowtarzalne ujęcia Warszawy, przedstawione na fotoobrazach, świetnie prezentują się w miejscach takich jak: restauracje i bary, doskonale sprawdzą się też w pomieszczeniach domowych - salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym oraz kuchni.

Pełne romantyzmu ryciny i szkice, przypominające dawną Warszawę, będą idealnym dopełnieniem klimatycznych, tradycyjnych pomieszczeń oraz nastrojowych restauracyjek. Natomiast obrazy przedstawiające współczesne oblicze stolicy, wraz ze spektakularnymi drapaczami chmur, rozświetlonymi na tle nocnego nieba, to doskonały dodatek dekoracyjny do nowoczesnych wnętrz w stylu minimalistycznym.  Zachwycą się nimi także nastolatki, dla których modny design pokoju jest bardzo istotny!

W Galerii Druku każdy znajdzie coś dla siebie.