Miasta

Miasta obrazy na płótnie • zdjęcia drukowane miast

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.

Obrazy miasta

Proszę chwilkę zaczekać..


Galeria obrazów miast: wydruki na płótnie i reprodukcje

W naszej galerii obrazów miast odnajdziesz intrygujące dekoracje dla swojego domu. Dzięki nim możesz się poczuć jak współczesny flâneur, nie wychodząc z własnego mieszkania!

Motyw miasta od wieków pojawia się w sztuce. Posiadamy szeroki wybór fotografii miast przeniesionych na płótno, przez co doskonale będą wpisywać się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne aranżacje wnętrz. W naszej galerii znajdziesz miejskie panoramy europejskich i amerykańskich metropolii – dzięki nim każdego dnia będziesz mógł odbywać „podróże” do tych niesamowitych miejsc.

Dostosowując się do Twoich potrzeb, prezentujemy obrazy miast w najróżniejszych barwach i stylistykach. Możesz także dowolnie dostosować wymiary, by idealnie wpasował się w ścienną kompozycję. Znajdziesz u nas panoramy miast nasycone jaskrawymi kolorami oraz w bardziej stonowanych odcieniach – w zależności od tego, czy chcesz ożywić swoje wnętrze, czy nadać mu klimatyczny charakter. W ten sposób możesz wystrojem odzwierciedlić swój własny styl.

Panorama miasta ozdobi Twoją sypialnię, salon lub gabinet

Jeżeli zależy Ci na modnym i efektownym wystroju mieszkania, obrazy miast będą doskonałym rozwiązaniem! Świetnie sprawdzą się w:

  • holu – dzięki nim już od progu będziesz mógł poczuć tętno witalnych metropolii. Warto, oprócz płaszcza, móc również zawiesić oko na ścianie Twojego korytarza – to pomieszczenie niewątpliwie zyska, jeśli ozdobisz je obrazami miast;
  • salonie – Twojej strefie relaksu i podejmowania gości. Serce domu zasługuje na wyjątkowe dekoracje, z piękną panoramą ulubionego miasta;
  • sypialni – świetnie sprawdzą się w niej bardziej dyskretne i romantyczne miejskie obrazy: Paryż nocą lub krakowskie uliczki nadadzą temu pomieszczeniu niepowtarzalny kameralny klimat;
  • gabinecie – w dobry nastrój warto wprowadzać się również przy pracy, dlatego nie zapominaj o ozdobieniu i tego wnętrza. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze. Światowe stolice dodadzą gabinetowi wrażenie ponadczasowości i prestiżu.

Z naszą galerią obrazów miast z powodzeniem możesz uświetnić całe mieszkanie!

panorama miasta na płótnie

Tryptyki i wieloczęściowe obrazy miast

A jeśli zamiast pojedynczego efektu „wow”, moglibyśmy go wywołać podwójnie albo nawet potrójnie? Wystarczy sięgnąć po miejskie tryptyki oraz obrazy wieloczęściowe, które stanowią całkowicie nową jakość w dekoracjach ściennych.

Kilkusegmentowe obrazy miast staną się designerską ozdobą Twojego domu. Wieloczęściowe dekoracje mają o wiele większy potencjał aranżacyjny niż pojedyncze obrazy. Możesz dzięki nim stworzyć swoją unikatową kompozycję z miejskich obrazów, które będą spójne stylistycznie. Zawieś je w jednej linii pionowej, poziomej lub po skosie – tak jak lubisz. Dopasuj je do swojego wnętrza i swoich potrzeb estetycznych. Lub stwórz z nich odrębne obrazy, rozmieszczone w osobnych pomieszczeniach, ale nadających całemu mieszkaniu ducha wybranego miasta. Takie eksperymenty dodadzą Twoim wnętrzu wyrazistego charakteru.

Trzy żurawie w Szczecinie

Żurawie w Szczecinie obraz

Galeria druku – obrazy miasta i setki innych dekoracji na ścianę

W naszym sklepie znajduje się cały wachlarz ściennych dekoracji – obrazy miast to tylko jedna z kilkunastu kategorii. W jej obrębie znajdziesz wygodny podział na poszczególne miasta, dzięki temu łatwo odnajdziesz panoramy ulubionych metropolii europejskich lub amerykańskich.

Oprócz miast przygotowaliśmy także motywy dedykowane zwolennikom natury i zwierząt, dekoracje inspirowane podróżami, czyli estetyczne mapy czy sztukę afrykańską, obrazy do wnętrz klasycznych i nowoczesne abstrakcje. Dla tych, którzy w wystroju chcą odzwierciedlić wartości, którymi się kierują, przygotowaliśmy także serię obrazów religijnych oraz patriotycznych.

Obrazy drukowane na płótnie to także doskonały pomysł na prezent, dlatego stworzyliśmy też taką upominkową kategorię. Jeżeli natomiast chcesz szybko i sprawnie dopasować obraz do swojego wnętrza, wystarczy skorzystać z naszych propozycji, które uszeregowaliśmy według poszczególnych styli oraz pomieszczeń.