Wrocław

Wrocław obrazy na płótnie najlepsze fotografie do druku

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.
Proszę chwilkę zaczekać..


Obrazy Wrocławia drukowane na płótnie

Obrazy Wrocławia, to wspaniała pamiątka dla osób, które uwielbiają to niezwykłe miasto, jak i wyjątkowy prezent, dla wszystkich, którym marzy się odwiedzenie tego miejsca. Wrocław jest największym miastem w zachodniej Polsce. Leży nad brzegiem Odry, w województwie dolnośląskim. To czwarte, co do ilości mieszkańców miasto w Polsce. Wrocław był historyczną stolicą Śląska oraz Dolnego Śląska.

Historia miasta sięga ponad tysiąca lat. W różnych okresach był częścią Królestwa Polskiego, Królestwa Czech, Królestwa Węgier, Monarchii Habsburskiej, Królestwa Prus, Cesarstwa Niemieckiego, Republiki Weimarskiej oraz nazistowskich Niemiec. Miasto ponownie stało się częścią Polski w 1945 roku, w wyniku zmian granic po II wojnie światowej.  Historia tego miasta zapisana jest w jego niezwykle pięknej architekturze. Na wspaniałym, XIII-wiecznym Rynku Głównym znajduje się Ratusz Staromiejski. W północno-zachodnim narożniku Rynku zlokalizowany jest kościół św. Elżbiety (Bazylika Św. Elżbiety) z wieżą o długości 91,46 m oraz z tarasem widokowym, liczącym aż 75 metrów.
Na północ od kościoła, znajduje się Plac Solny. Inne obiekty sakralne - Kościół św. Wincentego i św. Jakuba, to miejsca pochówku polskich monarchów - Henryka II Pobożnego i Henryka IV Probusa. Wrocław, to również ośrodek kultury, sztuki oraz nauki. Znajduje się tutaj jedyne w Polsce Muzeum Pana Tadeusza, w którym można podziwiać rękopis narodowego eposu – „Pan Tadeusz". To wyjątkowe miasto, uchodzące, według opinii zagranicznych turystów, za jedno z najpiękniejszych w Europie.

Fotoobrazy Wrocław – wspaniałe zabytki i urok miasta na płótnie

Fotoobrazy Wrocławia, to piękne zdjęcia na płótnie, przedstawiające najbardziej atrakcyjne zakątki tego wyjątkowego miasta. W naszej bogatej kolekcji znajdują się zdjęcia, na których można podziwiać m.in.  Stare Miasto, panoramę nadodrzańską, zachód słońca na tle miasta, kolorowe fontanny, Uniwersytet Wrocławski, Most Grunwaldzki czy Fontannę multimedialną przy Hali Stulecia.

Wszystkie zdjęcia wykonano z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, co dodatkowo podnosi ich walory estetyczne. Zdjęcia na płótnie Wrocławia mogą stanowić element dekoracyjny wnętrza domu mieszkalnego, ale również, z powodzeniem, mogą także ozdobić ściany firm, sal lekcyjnych, biur turystycznych, kawiarni, lokali usługowych czy gastronomicznych. Produkty te idealnie nadają się na prezent, na wiele, różnych okazji. W naszej ofercie dostępne są, zarówno zdjęcia czarno - białe, jak i kolorowe. Dla osób, które poszukują niezwykłego kadru – oferujemy np. ujęcia Starego Miasta,  skąpanego w feerii barw.

Obrazy ze zdjęć Wrocław, wykonane zostały na wysokiej klasy tkaninie -  bawełnie, którą cechuje odpowiednia gramatura - 380g/m2. Dzięki temu rozwiązaniu, nasz produkt jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Obrazy dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, które można dopasować do swoich preferencji. Oprawiane są w urzekające swoim pięknem oraz bardzo stylowe krosna malarskie.

Istnieje możliwość zamówienia samego wydruku, który zostanie dostarczony w postaci płotna zwiniętego w rulon. Produkty z tej kolekcji są wyjątkowe pod wieloma względami. Atrakcyjna cena idzie w parze z ich doskonałą jakością.

Wybierz obrazy na płótnie Wrocław i podziwiaj wyjątkowe piękno tego miasta!