Obrazy na płótnie: Szczecin


Obrazy na płótnie · Miasta · Europa · Szczecin

Gotowe wzory w kategorii Szczecin

Wydruki zostaną wykonane w wysokoiej rozdzielczości, bez znaku wodnego. Poniżej podano przykładowe ceny brutto, wybierz wzór aby zobaczyć jego cenę końcową.

Tarasy Hakena
cena 254,00 zł
za rozmiar 140cm x 80cm
Zamów obraz Tarasy Hakena
Panorama Szczecina wieczorem
cena 111,00 zł
za rozmiar 90cm x 45cm
Zamów obraz Panorama...
Panorama Szczecina - Odra
cena 86,00 zł
za rozmiar 70cm x 40cm
Zamów obraz Panorama...
Szczecin HDR
cena 95,00 zł
za rozmiar 65cm x 50cm
Zamów obraz Szczecin HDR
Szczecin nocą
cena 105,00 zł
za rozmiar 75cm x 50cm
Zamów obraz Szczecin nocą
Stare żurawie w szczecinie
cena 118,00 zł
za rozmiar 80cm x 55cm
Zamów obraz Stare...
Wschód Słońca nad portem
cena 110,00 zł
za rozmiar 80cm x 50cm
Zamów obraz Wschód...
Port - wschód słońca
cena 97,50 zł
za rozmiar 75cm x 45cm
Zamów obraz Port -...
Żurawie w szczecińskim porcie
cena 138,00 zł
za rozmiar 60cm x 90cm
Zamów obraz Żurawie w...
Szczecin nocą
cena 105,00 zł
za rozmiar 75cm x 50cm
Zamów obraz Szczecin nocą
Szczecińskie Wały Chrobrego
cena 93,00 zł
za rozmiar 70cm x 45cm
Zamów obraz Szczecińskie...
Miasto Szczecin panorama
cena 177,00 zł
za rozmiar 105cm x 70cm
Zamów obraz Miasto...
Panorama Szczecina
cena 165,00 zł
za rozmiar 150cm x 45cm
Zamów obraz Panorama...
Szczecin w nocy
cena 123,50 zł
za rozmiar 55cm x 85cm
Zamów obraz Szczecin w nocy
Wały Chrobrego, Szczecin
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Wały...
Wały Chrobrego - Szczecin
cena 105,00 zł
za rozmiar 75cm x 50cm
Zamów obraz Wały...
Zobacz więcej wzorów z kategorii: Szczecin

Szczecin obrazy na płótnie

Obrazy Szczecina to wspaniała pamiątka z podróży do tego miasta lub zachęta dla osób, które do tej pory, nigdy jeszcze, nie odwiedziły tego miejsca. Szczecin jest głównym i zarazem największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Położony jest nad Odrą, na południe od Zalewu Szczecińskiego i Zatoki Pomorskiej.
Fotoobrazy Szczecina nawiązują do tamtejszego stylu architektonicznego, który wynika z trendów popularnych w drugiej połowie XIX wieku i pierwszych latach XX wieku - sztuki akademickiej i secesji. Panorama miasta, ujęta z różnych perspektyw oraz w wielu porach roku przypomina nieco Paryż, głównie dlatego, że Szczecin został odbudowany w latach 80. XIX wieku według projektu Georgesa-Eugène'a Haussmanna, który przeprojektował stolicę Francji, pod nadzorem Napoleona III. Na zdjęciach miasta widać, identyczny układ ulic i obszarów miejskich, na których królują ronda i aleje.

Obrazy ze zdjęć Szczecina przedstawiają najbardziej lubianą przez fotografów, ulicę w mieście – Wały Chrobrego, przy której znajdują się trzy imponujące budynki - Urząd Wojewódzki, Muzeum Narodowe i Akademia Morska, z których każdy ma swój niepowtarzalny urok i styl architektoniczny. Wały Chrobrego znajdują się na północ od Zamku Książąt Pomorskich i biegną wzdłuż Odry. Ich budowa sięga początków XIX wieku. Nazywane były wówczas Hakenterrasse. Po II wojnie światowej nazwa uległa zmianie, a patronem został legendarny władca Polski - Bolesław Chrobry. Szczecin na obrazach ukazuje także nabrzeże o długości 500 metrów, z tarasami widokowymi, na których znajduje się duża fontanna, przedstawiająca Herkulesa, walczącego z Centaurem. W naszej kolekcji posiadamy również dużą ilość ciekawych fotografii żurawi portowych. Fotoobrazy Szczecina to obfitość i piękno terenów zielonych tego miasta – parków i alei z szerokimi ulicami, ozdobionymi zasadzonymi tam różnymi gatunkami drzew.

Obrazy Szczecina – piękno miasta uwiecznione na fotografiach

Obrazy Szczecina – piękno miasta uwiecznione na fotografiach Zdjęcia na płótnie Szczecina doskonale odnajdą się we wielu typach wnętrz domów czy gabinetów firmowych. Fotografie mogą być ozdobą ścian w restauracjach, kawiarniach, hotelach, jak również w lokalach gastronomiczno - usługowych, biurach podróży czy klimatycznych klubach muzycznych, które nawiązują do typowo nadmorskich klimatów. Oferujemy możliwość zakupu tego typu produktów dla placówek edukacyjnych, które prowadzą zajęcia z geografii czy historii. Obrazy mogą służyć także jako pomoce dydaktyczne dla wykładowców czy pedagogów. Produkt jest wykonany bardzo starannie, że szczególną dbałością o każdy detal.
Wszystkie produkty oprawiamy w trwałe oraz estetyczne krosna malarskie lub ramę o grubości 4 centymetrów. Każdy zamawiający ma także możliwość wyboru wymiarów danego obrazu. Szerokość kształtuje się w granicach od 55 – 150 cm, zaś wysokość 30 – 95 cm. Produkty z tej nadmorskiej kolekcji są oryginalne pod wieloma względami. Z pewnością na uwagę zasługuje ich wykonanie oraz bardzo atrakcyjna cena.
Wybierz z kolekcji naszego sklepu fotoobrazy Szczecina i ciesz się posiadaniem przepięknej dekoracji na ścianie!

Szczecin obraz na płótnie