Obrazy na płótnie: Poznań


Obrazy na płótnie · Miasta · Europa · Poznań

Gotowe wzory w kategorii Poznań

Wydruki zostaną wykonane w wysokoiej rozdzielczości, bez znaku wodnego. Poniżej podano przykładowe ceny brutto, wybierz wzór aby zobaczyć jego cenę końcową.

Poznański ratusz
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Poznański...
Renesansowe zabudowania na Poznańskim rynku
cena 78,00 zł
za rozmiar 60cm x 40cm
Zamów obraz Renesansowe...
Miasto Poznań nad rzeką Wartą, widok z lotu ptaka
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Miasto...
Rynek w Poznaniu
cena 153,50 zł
za rozmiar 65cm x 95cm
Zamów obraz Rynek w...
Poznań - logo - Poznań
cena 320,00 zł
za rozmiar 145cm x 100cm
Zamów obraz Poznań -...
Koziołki poznańskie logo
cena 320,00 zł
za rozmiar 145cm x 100cm
Zamów obraz Koziołki...
Szkic rynku w Poznaniu
cena 177,00 zł
za rozmiar 105cm x 70cm
Zamów obraz Szkic rynku...
Stary rynek w Poznaniu
cena 134,00 zł
za rozmiar 65cm x 80cm
Zamów obraz Stary rynek...
Zobacz więcej wzorów z kategorii: Poznań

ań obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie Poznania to wspaniały pomysł prezent dla wszystkich miłośników tego miasta, jak również dla osób, które planują wizytę w tym niezwykle urokliwym miejscu. Poznań słynie z wyjątkowych zabytków oraz pięknego, starego rynku. Miasto jest zaliczane do jednych z najpiękniejszych aglomeracji w Polsce. To centrum handlu, sportu, edukacji, technologii oraz turystyki. Jest to także siedziba jednych z najlepszych i zarazem najstarszych uczelni w Polsce. Działa tam Uniwersytet Adama Mickiewicza - trzecia, co do wielkości, uczelnia w naszym kraju. Poznań jest także siedzibą najstarszej polskiej diecezji. W mieście odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie - największe targi przemysłowe w Polsce i jedne z największych tego typu targów w Europie. Do najbardziej znanych zabytków miasta należą m.in. Ratusz w Poznaniu, Muzeum Narodowe, Teatr Wielki, Katedra Poznańska i Zamek Cesarski.

Oficjalnymi patronami Poznania są św. Piotr i Paweł z Tarsu. Najpiękniejszą ulicą w mieście jest ulica Świętego Marcina, uważanego za jednego z opiekunów miasta. Zdjęcia na płótnie Poznania przedstawiają najbardziej charakterystyczne miejsca, znane wielu turystom i mieszkańcom tego miasta. Fotografie pokazują te atrakcje, które są dowodem na długowiekową tradycję miasta. Ujęto na nich panoramę miasta z lotu ptaka wraz z rzeką Wartą, Ratusz, Plac Targowy, Stary Rynek czy renesansowe zabudowania. Fotoobrazy Poznań stanowią idealny element dekoracyjny, który nadaje się do wielu typów pomieszczeń. Świetnie sprawdzą się w domu, jak i w biurze. Mogą zawisnąć na ścianie salonu, przedpokoju lub stanowić ozdobę ściany w gabinecie. Obrazy mogą posłużyć również, jako dekoracja wnętrza biura, lokalu gastronomicznego i usługowego czy agencji turystycznej. Tego typu produkty mogą również stanowić wyposażenie sal lekcyjnych, w których odbywają się zajęcia z historii czy geografii. Ich jakość, z pewnością, zachwyci osoby, które będę miały możliwość je oglądać w tych wszystkich wnętrzach.

Fotoobrazy Poznania – piękno jednego z najbardziej ZNANYCH miast w polsce

Obrazy na płótnie Poznania, to alternatywa dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na zakup tradycyjnego obrazu. Do produkcji użyto doskonałej jakości bawełny, która gwarantuje trwałość, oferowanego przez nas, artykułu oraz łatwość w utrzymaniu go w czystości. Nasze reprodukcje cechuje niesamowita estetyka wykonania, w której zadbano o każdy szczegół. Zdjęcia Poznania na płótnie odznaczają się wysoką jakością zdjęć. Realizmu dodaje dobra rozdzielczość, odpowiednie wykadrowanie i optymalny balans światła Sprawia to, iż każde ujęcie jest jedyne w swoim rodzaju i przyciąga uwagę każdej osoby, która na nie spogląda. Staramy się na bieżąco aktualizować naszą kolekcję i dopasowywać ją ściśle do wymagań naszych odbiorców.

Obrazy ze zdjęć odznaczają się autentyzmem oraz stanowią zachętę do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Posiadamy różne wielkości obrazów, które można idealnie dopasować do każdego wnętrza. Dla osób, które dysponują własnymi zdjęciami Poznania, oferujemy możliwość stworzenia autorskiego obrazu, który będzie stanowić sentymentalną pamiątkę czy uwiecznienie wyjątkowych chwil. Naszym klientom proponujemy także dwie opcje obramowania, do wyboru – krosna malarskie, o grubości dwóch centymetrów oraz możliwość oprawienia fotoobrazu w masywną i stylową ramę o grubości 4 centymetrów. Fotoobrazy Poznania mogą posłużyć, jako prezent na wiele różnych okazji. Będą świetnym pomysłem na niezobowiązujący podarunek. Przystępna cena sprawia, że tego typu wydatek nie stanowi zbytniego obciążenia finansowego dla osoby kupującej, a będzie z pewnością oryginalną niespodzianką.