Obrazy na płótnie: Płock


Obrazy na płótnie · Miasta · Europa · Płock

Gotowe wzory w kategorii Płock

Wydruki zostaną wykonane w wysokoiej rozdzielczości, bez znaku wodnego. Poniżej podano przykładowe ceny brutto, wybierz wzór aby zobaczyć jego cenę końcową.

Ratusz w Płocku
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Ratusz w Płocku
Płock - Most im. Legionów Piłsudskiego
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Płock - Most...
Płockie molo i światła miasta wieczorem
cena 134,50 zł
za rozmiar 95cm x 55cm
Zamów obraz Płockie molo...
Stary Rynek w Płocku z ratuszem
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Stary Rynek...
oświetlony kościół św. Bartłomieja w Płocku
cena 84,00 zł
za rozmiar 45cm x 60cm
Zamów obraz oświetlony...
Imponująco oświetlony most w Płocku
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Imponująco...
Płock – magia nadbrzeża Wisły
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Płock –...
oświetlona Płocka rafineria o zachodzie słońca
cena 144,00 zł
za rozmiar 95cm x 60cm
Zamów obraz oświetlona...
Panorama - rafineria w płocku obraz HDR - high dynamic range
cena 210,00 zł
za rozmiar 150cm x 60cm
Zamów obraz Panorama -...
Wzgórze Tumskie
cena 123,50 zł
za rozmiar 85cm x 55cm
Zamów obraz Wzgórze Tumskie
Most w Płocku na tle chmur
cena 177,00 zł
za rozmiar 105cm x 70cm
Zamów obraz Most w...
Rafineria płocka w duecie z zachodzącym słońcem
cena 120,00 zł
za rozmiar 90cm x 50cm
Zamów obraz Rafineria...
nowoczesny Płock
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz nowoczesny...
szkic ratusza w Płocku
cena 151,00 zł
za rozmiar 110cm x 55cm
Zamów obraz szkic...
Płock - most na Wiśle
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Płock - most...
Roziskrzone światła mostu w Płocku
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Roziskrzone...
Płocka rafineria i jej duet z zachodem słońca
cena 120,00 zł
za rozmiar 90cm x 50cm
Zamów obraz Płocka...
Płock Katedra na płótnie
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Płock...
Katedra w Płocku
cena 78,00 zł
za rozmiar 40cm x 60cm
Zamów obraz Katedra w...
Płock rzeczny port nocą
cena 74,00 zł
za rozmiar 40cm x 55cm
Zamów obraz Płock...
rafineria w Płocku
cena 105,00 zł
za rozmiar 75cm x 50cm
Zamów obraz rafineria w...
Zobacz więcej wzorów z kategorii: Płock

Płock obrazy na płótnie

Obrazy Płocka stanowią doskonały pomysł na prezent lub cudowną pamiątkę dla osób, które czują wielki sentyment do tego miejsca lub pragną je odwiedzić. Aglomeracja zlokalizowana jest nad Wisłą, w centralnej części Polski. Płock był niegdyś rezydencją wielu książąt mazowieckich. Fotoobrazy Płocka przedstawiają najważniejsze zabytki tego miasta. Jednym z nich jest niewątpliwie Muzeum w Płocku, które posiada setki tysięcy eksponatów, stanowiących historyczną pamiątkę miasta i całego regionu. W naszej ofercie na uwagę zasługują zdjęcia Katedry Najświętszej Maryi Panny, w której znajdują się sarkofagi polskich monarchów - Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego. To jedna z pięciu najstarszych katedr w Polsce.

Obrazy Płocka na płótnie to także dowód na to, że miasto było niegdyś ostoją i miejscem prowadzenia działalności gospodarczej dla wielu Żydów. Do dzisiaj zachowała się niewielka synagoga, zbudowana w 1810 roku, która po II wojnie światowej została odrestaurowana i obecnie przystosowana do użytku jako Muzeum Żydów Mazowieckich, oddział Muzeum Płockiego Mazowieckiego. Obrazy ze zdjęć przedstawiają także różne ujęcia panoramy miasta, zarówno w porze dziennej, jak i nocnej. Na fotografiach znajduje się przepiękny Most im. Legionów Piłsudskiego, Stary Rynek czy Ratusz. Dwie ostatnie propozycje to najbardziej charakterystyczne elementy miasta. W przeszłości mieściły się tutaj zajazdy, tawerny i najbogatsze sklepy. Kamienice wokół rynku pochodzą z przełomu XVIII i XIX wieku.

Fotoobrazy Płocka – piękno miasta zaklęte na fotografiach

Fotoobrazy Płocka – piękno miasta zaklęte na fotografiach Na fotografiach z naszych kolekcji uwieczniono jedną z najstarszych, płockich kamienic, z końca XVII wieku. Zbudowany w latach dwudziestych XIX wieku Ratusz Miejski był miejscem ostatniego spotkania Sejmu Królestwa Polskiego w 1831 r. W naszej propozycji na uwagę zasługują zdjęcia obiektów sakralnych miasta. Wielokrotnie przebudowywane, do dziś zachowały romańskie i gotyckie elementy architektury. Fotoobrazy Płocka to alternatywa dla osób, które z wielu przyczyn nie mogą zakupić tradycyjnego obrazu malowanego. Przystępna cena sprawia, że tego typu wydatek nie stanowi zbytniego obciążenia finansowego dla osoby kupującej. Fotoobrazy mogą stanowić ozdobę ścian w domu czy w gabinecie do pracy, jak również lokalu usługowo - gastronomicznego, biura podróży czy klimatycznej kawiarni lub hotelu. Do produkcji fotoobrazów zastosowano doskonałej jakości płótno, które gwarantuje trwałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Materiał jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych, kurz, wilgoć oraz blakniecie. Nasze reprodukcje odznaczają się wyjątkową estetyką wykonania, w której zadbano o każdy detal. Produkty z naszej kolekcji wyróżnia odpowiednie wykadrowanie oraz rzeczywiste odwzorowanie kolorów. Sprawia to, iż każde zdjęcie miasta jest jedyne w swoim rodzaju. Na bieżąco poszerzamy i aktualizujemy naszą kolekcję i dopasowujemy ją do wymogów naszych klientów. Różne wielkości obrazów pozwalają na dostosowanie ich do każdego wnętrza. Dla osób, które posiadają własne zdjęcia Płocka istnieje możliwość wykonania obrazu z powierzanych nam materiałów. Oferujemy także dwie opcje obramowania do wyboru – krosna malarskie o grubości 2 lub 4 centymetrów.

Poszukując pięknej dekoracji ścian w domu lub w miejscu prowadzenia swojej działalności gospodarczej postaw na Obrazy Płocka. To przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Płock obraz na płótnie