Płock

Płock obrazy na płótnie najlepsze fotografie do druku

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.
Proszę chwilkę zaczekać..


Płock obrazy na płótnie

Obrazy Płocka stanowią doskonały pomysł na prezent lub cudowną pamiątkę dla osób, które czują wielki sentyment do tego miejsca lub pragną je odwiedzić. Aglomeracja zlokalizowana jest nad Wisłą, w centralnej części Polski. Płock był niegdyś rezydencją wielu książąt mazowieckich. Fotoobrazy Płocka przedstawiają najważniejsze zabytki tego miasta. Jednym z nich jest niewątpliwie Muzeum w Płocku, które posiada setki tysięcy eksponatów, stanowiących historyczną pamiątkę miasta i całego regionu. W naszej ofercie na uwagę zasługują zdjęcia Katedry Najświętszej Maryi Panny, w której znajdują się sarkofagi polskich monarchów - Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego. To jedna z pięciu najstarszych katedr w Polsce.

Obrazy Płocka na płótnie to także dowód na to, że miasto było niegdyś ostoją i miejscem prowadzenia działalności gospodarczej dla wielu Żydów. Do dzisiaj zachowała się niewielka synagoga, zbudowana w 1810 roku, która po II wojnie światowej została odrestaurowana i obecnie przystosowana do użytku jako Muzeum Żydów Mazowieckich, oddział Muzeum Płockiego Mazowieckiego. Obrazy ze zdjęć przedstawiają także różne ujęcia panoramy miasta, zarówno w porze dziennej, jak i nocnej. Na fotografiach znajduje się przepiękny Most im. Legionów Piłsudskiego, Stary Rynek czy Ratusz. Dwie ostatnie propozycje to najbardziej charakterystyczne elementy miasta. W przeszłości mieściły się tutaj zajazdy, tawerny i najbogatsze sklepy. Kamienice wokół rynku pochodzą z przełomu XVIII i XIX wieku.

Fotoobrazy Płocka – piękno miasta zaklęte na fotografiach

Fotoobrazy Płocka – piękno miasta zaklęte na fotografiach Na fotografiach z naszych kolekcji uwieczniono jedną z najstarszych, płockich kamienic, z końca XVII wieku. Zbudowany w latach dwudziestych XIX wieku Ratusz Miejski był miejscem ostatniego spotkania Sejmu Królestwa Polskiego w 1831 r. W naszej propozycji na uwagę zasługują zdjęcia obiektów sakralnych miasta. Wielokrotnie przebudowywane, do dziś zachowały romańskie i gotyckie elementy architektury. Fotoobrazy Płocka to alternatywa dla osób, które z wielu przyczyn nie mogą zakupić tradycyjnego obrazu malowanego. Przystępna cena sprawia, że tego typu wydatek nie stanowi zbytniego obciążenia finansowego dla osoby kupującej. Fotoobrazy mogą stanowić ozdobę ścian w domu czy w gabinecie do pracy, jak również lokalu usługowo - gastronomicznego, biura podróży czy klimatycznej kawiarni lub hotelu. Do produkcji fotoobrazów zastosowano doskonałej jakości płótno, które gwarantuje trwałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Materiał jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych, kurz, wilgoć oraz blakniecie. Nasze reprodukcje odznaczają się wyjątkową estetyką wykonania, w której zadbano o każdy detal. Produkty z naszej kolekcji wyróżnia odpowiednie wykadrowanie oraz rzeczywiste odwzorowanie kolorów. Sprawia to, iż każde zdjęcie miasta jest jedyne w swoim rodzaju. Na bieżąco poszerzamy i aktualizujemy naszą kolekcję i dopasowujemy ją do wymogów naszych klientów. Różne wielkości obrazów pozwalają na dostosowanie ich do każdego wnętrza. Dla osób, które posiadają własne zdjęcia Płocka istnieje możliwość wykonania obrazu z powierzanych nam materiałów. Oferujemy także dwie opcje obramowania do wyboru – krosna malarskie o grubości 2 lub 4 centymetrów.

Poszukując pięknej dekoracji ścian w domu lub w miejscu prowadzenia swojej działalności gospodarczej postaw na Obrazy Płocka. To przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Płock obraz na płótnie