Katowice

Katowice obrazy na płótnie najlepsze fotografie do druku

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.


Katowice obrazy na płótnie

Obrazy Katowic na płótnie to wspaniały sposób na prezent dla niemal każdej osoby, która pochodzi z tego miasta lub też czuje do niego sentyment. Aglomeracja usytuowana jest w rejonie Górnego Śląska, w południowej części Polski, nieopodal rzeki Kłodnicy i Rawy (dopływy Odry i Wisły ). Miasto położone na Wyżynie Śląskiej, około 50 km na północ od Beskidu Śląskiego (część Karpat ) i około 100 km na południowy wschód od Sudetów.

Katowice znajdują się w centralnej części Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. To centrum nauki, kultury, przemysłu, biznesu, handlu oraz transportu. To także stolica Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice drukowane na płótnie przedstawiają najbardziej charakterystyczne zabytki tego miasta, których widok zachęca do odwiedzenia, tak niezwykłego i wyjątkowego miejsca na Śląsku. Prezentowane przez nas fotoobrazy są dowodem na piękno i urok tamtejszych zabytków oraz architektury, której historia sięga jeszcze czasów przedwojennych. W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór zdjęć, które prezentują stare, zabytkowe dzielnice tego miasta – np. sławny na całą Polskę Nikiszowiec. Można również podziwiać na nich autostradę A4 w porze nocnej, centrum śląskiej kultury, sztuki i biznesu – Spodek, jak również najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie architektury czy urbanistyki, powstałe na tym obszarze. Zdjęcia prezentują także ujęcia monumentalnego i imponującego gmachu Narodowej Orkiestry Symfonicznej, znajdującego się w Katowicach. Projekt budynku powstał w 2008 roku. Dokonano wówczas przekształcenia placu drzewnego, nieczynnej już kopalni „Ferdynand”, w unikalną przestrzeń miejską. Powstały liczne ogrody, place z przepięknymi fontannami, labirynt oraz amfiteatr. Gmach orkiestry naturalnie wpisuje się w architekturę miasta. Cechą charakterystyczną budowli jest jej wielowarstwowa struktura, doskonale widoczna na naszych zdjęciach.

Fotoobrazy Katowic - niezwykły urok największego miasta na Górnym Śląsku

Obrazy Katowic z dostępnych w naszym sklepie kolekcji, ukazują bogactwo barw i architektonicznych rozwiązań na terenie tego miasta, dających wyjątkowe wrażenie przestrzenne. Fotografie Katowic drukowane na płótnie nawiązują do typowo śląskiej tradycji i wskazują na wielkie przywiązanie mieszkańców do tego regionu. Aglomeracja, którą uwieczniliśmy na, prezentowanych przez nas fotografiach, to połączenie szorstkiej i surowej architektury z pięknem krajobrazu. Na uwagę zasługuje ujęcie, które przedstawia autostradę A4 w porze nocnej, widoczną z lotu ptaka. Kaskada świateł oraz spowite wieczorną mgłą niebo, przypomina ruch uliczny w najpiękniejszych zakątkach świata – na drogach stanowych w USA lub Kanadzie. Na uwagę zasługują także fotografie, które ukazują katowicki Spodek. To wyjątkowa konstrukcja, która nawiązuje swym kształtem do statku kosmicznego, rodem z filmów science fiction. Budynek doskonale współgra z zespołem miejskich zabudowań, a jednocześnie tworzy oddzielną strukturę. To wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić.

obraz na płótnie katowice