Obrazy na płótnie: Gdańsk


Obrazy na płótnie · Miasta · Europa · Gdańsk

Gotowe wzory w kategorii Gdańsk

Wydruki zostaną wykonane w wysokoiej rozdzielczości, bez znaku wodnego. Poniżej podano przykładowe ceny brutto, wybierz wzór aby zobaczyć jego cenę końcową.

Gotycka zabudowa na gdańskiej Starówce
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Gotycka...
Brama Żuraw nad Motławą
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Brama Żuraw...
Statek na Motławie
cena 345,00 zł
za rozmiar 150cm x 105cm
Zamów obraz Statek na...
Panorama Gdańska znad Motławy
cena 69,00 zł
za rozmiar 50cm x 30cm
Zamów obraz Panorama...
Gdańsk ulica Mariacka
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Gdańsk ulica...
Budynek Filharmonii Bałtyckiej i Wyspa Spichlerzy
cena 125,00 zł
za rozmiar 95cm x 50cm
Zamów obraz Budynek...
Widok z lotu ptaka
cena 110,00 zł
za rozmiar 80cm x 50cm
Zamów obraz Widok z lotu...
Dawny port nad Motławą
cena 69,00 zł
za rozmiar 50cm x 35cm
Zamów obraz Dawny port...
Fontanna Neptuna w Gdańsku
cena 110,00 zł
za rozmiar 80cm x 50cm
Zamów obraz Fontanna...
Brama Żuraw w Gdańsku późnym wieczorem
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Brama Żuraw...
Szkic gdańskiej Starówki
cena 177,00 zł
za rozmiar 105cm x 70cm
Zamów obraz Szkic...
Grafika miasta Gdańsk
cena 129,00 zł
za rozmiar 90cm x 55cm
Zamów obraz Grafika...
Szkic portu i Bramy Żurawia
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Szkic portu...
Panorama starego miasta i Motławy z lotu ptaka
cena 166,50 zł
za rozmiar 105cm x 65cm
Zamów obraz Panorama...
Stare miasto i bazylika Mariacka
cena 82,00 zł
za rozmiar 65cm x 40cm
Zamów obraz Stare miasto...
Gdańsk Port nad Motławą
cena 153,50 zł
za rozmiar 95cm x 65cm
Zamów obraz Gdańsk Port...
Zobacz więcej wzorów z kategorii: Gdańsk

Obrazy na płótnie - Gdańsk dekoracje na ścianę

Obrazy na płótnie z motywem Gdańska to wspaniała pamiątka dla osób, które są emocjonalnie związane z tym uroczym miastem, jak również piękny prezent dla zagranicznych turystów. Aglomeracja ta uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miast nadbałtyckich. To główny port morski w Polsce. Miasto leży na południowym skraju Zatoki Gdańskiej (nad Morzem Bałtyckim), w konurbacji z Gdynią, uzdrowiskiem Sopot i przedmieściami, które razem tworzą obszar metropolitalny zwany Trójmiastem. Większość atrakcji turystycznych znajduje się wzdłuż ulicy Długiej i Długiego Targu, czyli deptaku, otoczonego budynkami, zrekonstruowanymi w stylu historycznym (głównie z XVII wieku) i otoczonym z obu stron, rozbudowanymi bramami miejskimi. Ta część miasta nazywana jest Traktem Królewskim, ponieważ była niegdyś drogą, którą podróżowali władcy Polski.

Gdańsk na fotoobrazach drukowanych

Fotoobrazy Gdańska przedstawiają najpiękniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca tej wyjątkowej metropolii. Na ujęciach pokazano architektoniczne perły miasta, które od wieków wzbudzają zachwyt swoim bogactwem stylów oraz wspaniałym kunsztem wykonania. Zdjęcia na płótnie Gdańska ukazują Ratusz, Bazylikę Mariacką, panoramę miasta, jak również widok, roztaczający się ze szczytu Latarni Morskiej na Port Gdański, Westerplatte oraz Zatokę Gdańską. Na szczególną uwagę zasługują Stare Miasto i Bazylika Mariacka oraz Gotycka, zabudowa na gdańskiej Starówce. To miejsca niezwykle piękne, klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju. Są dowodem na to, że mimo wojennej pożogi oraz różnego rodzaju zawirowań politycznych, miasto to zachowało swój dawny urok oraz najpiękniejsze pomniki historyczne, które znane są niemal w całej Polsce a także na świecie. Nasza oferta zawiera szeroki wybór doskonałych zdjęć Gdańska, które zostały wykonane w różnych porach roku.

Pamiątki, dekoracje, odoby ze zdjęć Gdańska

Na obrazach można podziwiać, budzące się do życia miasto lub też urokliwe, renesansowe kamieniczki i gotyckie świątynie, które sfotografowano o zmierzchu lub w porze nocnej. Obrazy ukazują tą niesamowitą aglomeracje z lotu ptaka lub oczami turysty, który zwiedza zabytkowe dzielnice. Gdańsk na płótnie to bogata kolekcja zdjęć, które mogą posłużyć, jako niebanalna ozdoba wielu pomieszczeń, zarówno tych o charakterze prywatnym, jak i funkcjonujących w przestrzeni publicznej. Fotoobrazy mogą stanowić dekorację ścian w salonie, sypialni, przedpokoju czy gabinecie do pracy. To wspaniałe uzupełnienie wyposażenia sal lekcyjnych, w których wykłada się geografię. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, hotelu, kawiarni czy biura podróży, to tego typu dodatek z pewnością wzbogaci wnętrze Twojego lokalu. Zdjęcia posiadają realistyczne odwzorowanie kolorów oraz doskonałe wykadrowanie. Wszystkie produkty z naszej oferty są wykonane na doskonałej jakości materiale – płótnie canvas, które gwarantuje ich trwałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Zaleta tego typu rozwiązania jest ochrona przed blaknięciem, zżółknięciem oraz szkodliwym działaniem promieni UV. Każdy egzemplarz może być oprawiony w krosna malarskie o grubości 2 lub 4 centymetrów. Do wyboru posiadamy różne rozmiary obrazów, dzięki czemu można je dopasować do swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. Dla osób, które posiadają własne zdjęcia Gdańska istnieje możliwość stworzenia obrazu z powierzonych nam materiałów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta nieustannie powiększamy i aktualizujemy naszą kolekcję.

Jeśli poszukujesz niebanalnego dodatku do swojego wnętrza, to wybierz koniecznie Obrazy Gdańska z naszej kolekcji. To świetna dekoracja każdej ściany!


Obraz na płótnie Gdańsk