Kraków

Kraków obrazy na płótnie najlepsze fotografie do druku

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.

Obrazy Krakowa

Zamawiaj efektowne obrazy Krakowa drukowane na płótnie, najciekawsze wzory dawnej polskiej stolicy mogą stać się dekoracją Twoich ścian.

Proszę chwilkę zaczekać..


Zdjęcia Krakowa drukowane na płótnie

Obrazy Krakowa to seria zdjęć na płótnie, najbardziej urokliwych miejsc, które znaleźć możemy w samym sercu stolicy województwa małopolskiego. Kraków to najstarsze, a zarazem jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. W latach 1038 - 1569 pełnił rolę stolicy naszego kraju. Miasto położone jest nad królową polskich rzek – Wisłą.

Kraków jest jednym z wiodących ośrodków akademickich, kulturalnych i artystycznych w Polsce. Ponadto, od wieków stanowi również bardzo ważny ośrodek przemysłowy. Co roku odwiedzany jest przez tysiące turystów, zarówno z terenów kraju, jak i z zagranicy. W 1978 roku UNESCO wpisało krakowską Starówkę na listę światowego dziedzictwa kultury. Zajął również wysokie miejsce  w plebiscycie na jedno z najpiękniejszych miast w Europie oraz na jedno, z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie. Miasto posiada wiele zabytków sztuki gotyckiej, renesansowej oraz barokowej, a wśród nich m.in. katedrę oraz zamek na Wawelu. Niesamowite wrażenie robi także Bazylika Mariacka, Kościół p.w. św. Piotra i Pawła oraz największy średniowieczny rynek w Europie - Rynek Główny.
Kraków jest siedzibą Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednej z najstarszych uczelni świata, a zarazem najbardziej renomowanego uniwersytetu w Polsce. Dla osób, które czują szczególny sentyment do tego miasta oferujemy obrazy na płótnie z motywami Krakowa. Wśród bogatej kolekcji zdjęć, znaleźć można te, przedstawiające Zamek na Wawelu, Krakowskie Sukiennice, zdjęcie klimatycznej starej uliczki, krakowską dorożkę czy panoramę miasta. To wyjątkowo atrakcyjna oferta dla osób związanych sentymentalnie z tym miejscem.

Obrazy Krakowa - najpiękniejsze zakątki miasta uwiecznione na zdjęciach

Fotografie na płótnie Krakowa, to wspaniała dekoracja do salonu, przedpokoju czy biura. Jest to także przepiękna ozdoba dla lokali gastronomicznych, punktów usługowych czy biur turystycznych. Zdjęcia mogą stanowić element wyposażenia szkolnych sal lekcyjnych, w których odbywają się zajęcia z historii czy geografii. Obrazy Krakowa można wykorzystać, jako efektowny prezent lub dodatek, który sprawdzi się na wiele różnych okazji. To idealny podarunek dla osób, które uwielbiają to miasto lub marzą o jego odwiedzeniu. Kraków i jego zdjęcia na płótnie cechuje staranne wykonanie, w którym zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal.

Wszystkie obrazy z Krakowem, z naszych kolekcji, na specjalne życzenie klientów, możne opakować w papier prezentowy dzięki czemu będą one eleganckim prezentem na niemal każdą okazję.

Fotoobraz Krakowa cechuje bardzo atrakcyjna cena i możliwość zamówienia ich na konkretny wymiar tak aby dopasować je do ściany tak aby zachować idealną kompozyję.