Nowy Jork

Sklep z obrazami drukowanymi

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.
Proszę chwilkę zaczekać..


Nowy Jork obrazy na płótnie

Nowy Jork to miejsce, które chociaż raz w życiu chcą odwiedzić miliony ludzi na świecie. To, z czym się kojarzy Nowy Jork to przede wszystkim rozświetlone ulice Manhatanu, drapacze chmur, żółte taksówki oraz dziesiątki miejsc, znanych przede wszystkim z ulubionych filmów i seriali. To również wielkie nazwiska i galeria najsłynniejszych rezydencji. To miasto pochłania, urzeka i inspiruje do działania. Może warto odrobinę tej światowej atmosfery przenieść do swego domu?

Miasto, które nie zasypia nigdy

Wielki świat tuż tuż – za plecami? Dlaczego nie? W każdym domu, w nowoczesnym stylu fotoobraz z motywem Nowego Jorku będzie idealnym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Świetnie zgra się z prostymi formami mebli i nowoczesną zabudową. Tętniące życiem miasto doskonale będzie prezentowało się na ścianie w salonie.

Nowy Jork to miasto muzyki, teatru, mody, a także szybko rozwijającego się biznesu. To również ikony takie jak Statua Wolności, wieżowce na Manhattanie, Empire State Building. Te wszystkie budynki i symbolizują wielkość, rozwój i sukces. Robią wrażenie i inspirują. Ale to co urzeka w tym mieście najbardziej? To uśmiechy mijanych na ulicy ludzi, którzy przybyli tu z całego świata.

Jeśli szukasz inspirującego wzoru do swojej przestrzeni, warto zwrócić uwagę na obrazy przedstawiające Nowy Jork. To miasto nie śpi, jest pełne życia i ludzi szukających swojej szansy i sławy, co sprawia, że można czerpać energię i dużo pozytywnych inspiracji.

Nie bez powodu Nowy York nazywany jest miastem, które nigdy nie śpi. Mnóstwo w nim bowiem ciekawych miejsc, interesujących zakątków, inspirujących osób, które dzielą się z innymi swoją pozytywną energią. Jeśli i Ty pragniesz poczuć w swym domu ducha Nowego Yorku, możesz to zrobić dzięki rewelacyjnym obrazom na płótnie!

Każdy z nich stworzony został z niebywałą maestrią i dbałością o detale, dzięki czemu stanowi idealny wręcz przykład mariażu piękna z walorami praktycznymi. Do wyboru mnóstwo zapierających dech w piersiach pejzaży nowojorskich, mamy tu na myśli zarówno wersje stworzone w dzień, jak i nocne panoramy. Mamy tu do czynienia z tak kultowymi widokami, jak chociażby: Empire State Building, Statua Wolności, Staple Street, Brooklyn Bridge, Central Park czy też Washington Square. Każdy z odbiorców może zatem znaleźć idealny dla siebie egzemplarz, zamówić go i już niebawem cieszyć się jego wyjątkowym blaskiem na ścianie swojego domu. Poczuj klimat Nowego Yorku!