Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodnymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej rozdzielczości.Obrazy, Kraków na płótnie

Obrazy Krakowa to seria zdjęć na płótnie, najbardziej urokliwych miejsc, które znaleźć możemy w samym sercu stolicy województwa małopolskiego. Kraków to najstarsze, a zarazem jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. W latach 1038 - 1569 pełnił rolę stolicy naszego kraju. Miasto położone jest nad królową polskich rzek – Wisłą.

Kraków jest jednym z wiodących ośrodków akademickich, kulturalnych i artystycznych w Polsce. Ponadto, od wieków stanowi również bardzo ważny ośrodek przemysłowy. Co roku odwiedzany jest przez tysiące turystów, zarówno z terenów kraju, jak i z zagranicy. W 1978 roku UNESCO wpisało krakowską Starówkę na listę światowego dziedzictwa kultury. Zajął również wysokie miejsce  w plebiscycie na jedno z najpiękniejszych miast w Europie oraz na jedno, z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie. Miasto posiada wiele zabytków sztuki gotyckiej, renesansowej oraz barokowej, a wśród nich m.in. katedrę oraz zamek na Wawelu. Niesamowite wrażenie robi także Bazylika Mariacka, Kościół p.w. św. Piotra i Pawła oraz największy średniowieczny rynek w Europie - Rynek Główny.
Kraków jest siedzibą Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednej z najstarszych uczelni świata, a zarazem najbardziej renomowanego uniwersytetu w Polsce. Dla osób, które czują szczególny sentyment do tego miasta oferujemy obrazy na płótnie Kraków. Wśród bogatej kolekcji zdjęć, znaleźć można te, przedstawiające Zamek na Wawelu, Krakowskie Sukiennice, zdjęcie klimatycznej starej uliczki, krakowską dorożkę czy panoramę miasta. To wyjątkowo atrakcyjna oferta dla osób związanych sentymentalnie z tym miejscem.

Obrazy Krakowa – najpiękniejsze zakątki miasta uwiecznione na zdjęciach

Zdjęcia na płótnie Krakowa, to wspaniała dekoracja do salonu, przedpokoju czy biura. Jest to także przepiękna ozdoba dla lokali gastronomicznych, punktów usługowych czy biur turystycznych. Zdjęcia mogą stanowić element wyposażenia szkolnych sal lekcyjnych, w których odbywają się zajęcia z historii czy geografii. Obraz ze zdjęcia Krakowa można wykorzystać, jako główny prezent lub dodatek, który sprawdzi się na wiele różnych okazji. To idealny podarunek dla osób, które uwielbiają to miasto lub marzą o jego odwiedzeniu. Kraków i jego zdjęcia na płótnie cechuje staranne wykonanie, w którym zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal. Wykorzystanie do produkcji bawełny, pierwszej klasy, o odpowiedniej gramaturze - 380g/m2, zapewnia trwałość obrazu oraz gwarantuje jego długie użytkowanie. Zdjęcia wykonano w doskonałej technice, która zapewnia realistyczne oddanie wszelkich elementów architektury oraz odznacza się intensywnością barw. Każdy wydruk jest oprawiany w piękne i stylowe krosna malarskie, o grubości 2 lub 4 centymetrów. Wszystkie obrazy z Krakowem, z naszych kolekcji, na specjalne życzenie klientów, możne opakować w paier prezentowy dzięki czemu będą one eleganckim prezentem na niemal każdą okazję.

Fotoobraz Krakowa można zamówić także w wersji do samodzielnej oprawy, zwinięte płótno w rulon. Obrazy z Krakowem cechuje bardzo atrakcyjna cena i możliwość zamówienia wymiaru idealnie odpowiadającego preferencjom osoby kupującej. To wspaniała ozdoba wnętrza, wykonana w wysokiej jakości.

Już dzisiaj zdecyduj się na zakup obrazów z wizerunkiem Krakowa. To piękny dodatek, który zmieni jakość każdego wnętrza!