Zwierzęta

Zwierzęta obrazy na płótnie • zdjęcia drukowane zwierząt

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.

Obrazy zwierzęta

Proszę chwilkę zaczekać..


Obrazy zwierząt – niebanalny motyw w Twoim salonie

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość wolnego czasu, dlatego chcemy, by dało się w nim równie efektywnie pracować, co wypoczywać. Nic tak nie poprawia klimatu w salonie, gabinecie, czy sypialni, co naturalne otoczenie. Obrazy zwierząt zapewniają nam upragniony kontakt z przyrodą, który mamy czasem ograniczony. Nie trzeba robić remontów, burzyć ścian, niszczyć wszystkiego wokół. Zawieszone na ścianie obrazy ze zwierzętami zmieniają cały design w naszych domach. Są uniwersalne. Pasują do różnych stylów i klimatów. Nigdy nie wychodzą z mody.

Zwierzęta na płótnie

Motyw zwierzęcy w hallu lub salonie dodaje naszym wnętrzom charakteru. Obrazy koni oraz wilków kojarzą się z wolnością. Są zarazem modne i ponadczasowe. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo różne wzory i wymiary obrazów na płótnie. Oferujemy zarówno realistyczne zdjęcia, jak i wielowymiarowe grafiki. Tak jedne, jak i drugie są wykonane w najwyższej jakości druku. Nasycone, żywe kolory przyciągają wzrok i nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie.

Konie w galopie

obraz konie w galopie

Obrazy zwierząt w Twoim stylu

Grafiki zwierząt dostępne w Galerii Druku stanowią ozdobę nawet najbardziej wymagających wnętrz. Pasują do różnych stylów architektonicznych. Doskonale sprawdzą się jako przełamanie surowego skandynawskiego klimatu, czy też loftowej nowoczesności. Ocieplają pomieszczenia. Dzięki nim minimalistyczne wnętrza stają się przytulne i gościnne. Obrazy zwierząt sprawdzają się nie tylko w domach rodzinnych, ale też w poczekalniach, gabinetach zdrowia, instytucjach publicznych.

Obraz artystyczny

obraz malowany ze zwierzetami

Różnorodne, kolorowe grafiki zwierząt

Obrazy ze zwierzętami możesz też podarować bliskim. Egzotyczna fauna amazońskiej dżungli przypomni podróżnikowi najciekawsze wojaże. Miłośników morza zachwycą grafiki oraz zdjęcia fok, meduz i różnobarwnych ryb. Osoby zakochane w stylu boho lub etnicznym ucieszą grafiki zwierząt afrykańskich np. słoni, lwów, krokodyli, czy żyraf. Zwolennicy modnego stylu country też znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Dzikie bizony spoglądające ze ściany salonu przeniosą ich prosto do westernu. Zwierzęta leśne, majestatyczne konie w galopie albo klucze ptaków przecinające niebo to propozycja dla tęskniących za sielskim krajobrazem amatorów wiejskiego życia.

Zwierzęce wzory na ścianę

Nie musisz decydować się na tradycyjne zdjęcia zwierząt. Oferujemy motywy zwierzęce, które w nieoczywisty sposób wprowadzą do Twego domu pierwiastek drapieżności. Panterka, paski zebry, namacalnie wręcz miękkie futro psa, kota, a nawet niedźwiedzia, chropowata skóra słonia… Wybór tekstur jest ogromny i tylko od Ciebie zależy, na którą propozycję się skusisz.

Osobom, które szukają motywu przewodniego do swych domów, polecamy łączenie obrazów ze zwierzętami w dyptyki i tryptyki. Takie kompozycje mogą stanowić o wystroju całego wnętrza. Ulubione zwierzęta świetnie sprawdzą się również w pokojach dzieci i nastolatków.