Obrazy na płótnie: Walentynki (14.02)


Obrazy na płótnie · Obrazy na prezent · Walentynki (14.02)

Gotowe wzory w kategorii Walentynki (14.02)

Wydruki zostaną wykonane w wysokoiej rozdzielczości, bez znaku wodnego. Poniżej podano przykładowe ceny brutto, wybierz wzór aby zobaczyć jego cenę końcową.

czerwone róże na prezent
cena 88,50 zł
za rozmiar 65cm x 45cm
Zamów obraz czerwone...
Drewniane litery LOVE
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Drewniane...
Miś z czerwonym sercem
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Miś z...
Misie z gitarą
cena 177,00 zł
za rozmiar 105cm x 70cm
Zamów obraz Misie z gitarą
Pluszowy miś z sercem
cena 144,00 zł
za rozmiar 95cm x 60cm
Zamów obraz Pluszowy miś...
Babeczka z napisem love
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Babeczka z...
Walentynkowe serca
cena 270,00 zł
za rozmiar 150cm x 80cm
Zamów obraz Walentynkowe...
Drewniane serduszko
cena 160,00 zł
za rozmiar 100cm x 65cm
Zamów obraz Drewniane...
Kubki w kształcie serc
cena 96,00 zł
za rozmiar 60cm x 55cm
Zamów obraz Kubki w...
Walentynkowe smakołyki
cena 138,00 zł
za rozmiar 90cm x 60cm
Zamów obraz Walentynkowe...
Czerwone serce ze wstążki
cena 242,50 zł
za rozmiar 125cm x 85cm
Zamów obraz Czerwone...
Walentynkowy obiad
cena 345,00 zł
za rozmiar 150cm x 105cm
Zamów obraz Walentynkowy...
Zobacz więcej wzorów z kategorii: Walentynki (14.02)

Walentynkowy prezent ze zdjęciem

Walentynki to doskonała okazja, aby podarować wyjątkowy prezent, który będzie ceniony przez lata. Zdjęcie na płótnie to oryginalny i niezapomniany prezent, który druga połówka może powiesić w pokoju i cieszyć się nim każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jest to romantyczny obrazek przedstawiający Was oboje, czy ulubione zdjęcie z Waszego wspólnego wyjazdu, fotoobraz na płótnie sprawi, że ten cenny moment będzie żył dalej w Waszym domu. Dzięki tak wielu możliwościom, możesz stworzyć całkowicie unikalny i znaczący prezent, który będzie ciągle wracał do tych wspaniałych chwil. Podaruj w te Walentynki coś naprawdę niezwykłego, podaruj obraz z własnego zdjęcia drukowany na płótnie.

Wymarzony prezent na Walentynki – dla chłopaka i dziewczyny

Nie ma takich słów, które w pełni oddałyby całą głębię i moc uczucia, jakim darzymy ukochaną osobę. Jest jednak taki dzień, w którym próbujemy w symboliczny sposób pokazać temu komuś, jak wiele dla nas znaczy, jak ważną postacią jest w naszym życiu. Szukamy wówczas drobiazgów, które najlepiej ujęłyby nasze gorące pragnienie jej obdarowania wszystkim, co na świecie najlepsze. Nic nie nadaje się do tego tak bardzo, jak gustowny upominek o ślicznym wyglądzie, obrazujący piękno miłości.

Przedstawiamy kilkadziesiąt unikatowych wzorów drukowanych obrazów o tematyce Walentynek. Motywy serduszek, kwiatów – szczególnie róż oraz przytulnych maskotek – misiów to symbole najmocniej kojarzące się ze świętem zakochanych i wyrażaniem swoich uczuć.  Symbole te nanosimy na płócienny podkład i nawlekamy na blejtram, aby stworzyć dla Was wyjątkowy prezent walentynkowy.

Spraw swojej drugiej połówce moc radości w to jakże ważne święto!
Czerwone serce, sympatyczny miś lub bukiet kwiatów jako fotoobraz na płótnie canvas z pewnością przyczynią się do uśmiechu na twarzy Twojego ukochanego lub Twojej ukochanej. Nasze gotowe motywy na Walentynki wspaniale sprawdzą się na tę okazję!
Dla Ciebie wybraliśmy najbardziej wyjątkowe grafiki i fotografie:
w stylu romantycznym, żartobliwym, młodzieżowym, designerskim, eleganckim, słodkim…

Skusisz się na różową muf finkę z czekoladowym Love na czubku albo kubki-serca z parującą herbatą?
A może wybierzesz przytuloną parę niedźwiadków z gitarą? Twój chłopak lubi piwo? Twoja dziewczyna kocha róże? – Poznaj propozycje Galerii Druku i zdecyduj się na coś absolutnie wyjątkowego dla kogoś absolutnie wyjatkowego!

Nasz pomysł na Twój udany prezent walentynkowy

Elegancko nadrukowane doskonałej jakości tuszami, estetycznie pokrywające nie tylko przód obrazu, lecz również jego boczne ścianki, grafiki najwyższej rozdzielczości – sprawiają, że ten fotoprodukt to prawdziwie artystyczny prezent dla ukochanej dziewczyny lub ukochanego chłopaka. Takiego podarku nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający esteci! Gwarantujemy, że nadruk jest trwały, odporny na blaknięcie i ścieranie. Zachwyci Was żywa, nasycona kolorystyka i bogate wzornictwo!

Pamiętaj: u nas możesz skonfigurować obraz zgodnie ze swoimi wymaganiami. W bardzo łatwy sposób określisz wymiary dekoracji, grubość ramy oraz sposób zadrukowania jego boków. Możesz nawet wybrać opcję „odcienie szarości” lub zamiast obrazu na płótnie zdecydować się na niestandardowych wymiarów wydruk fotograficzny, który oprawisz w antyramę! Samodzielnie zadecyduj o wyglądzie upragnionego prezentu dla drugiej połówki!

Nie znalazłeś w naszych propozycjach niczego, co by Cię w pełni zadowoliło?
Spokojnie – mamy na to rozwiązanie: prześlij nam swoje zdjęcie (najlepiej podwójny portret Twój i ukochanej osoby na pięknym tle). Stworzymy dla Was najbardziej oryginalny fotoobraz, jakiego nie ma nikt inny!

Satysfakcja 100% gwarantowana!