Walentynki (14.02) - obrazy na płótnie

Walentynkowe obrazy na prezent

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.


Wymarzony prezent na Walentynki – dla chłopaka i dziewczyny

Nie ma takich słów, które w pełni oddałyby całą głębię i moc uczucia, jakim darzymy ukochaną osobę. Jest jednak taki dzień, w którym próbujemy w symboliczny sposób pokazać temu komuś, jak wiele dla nas znaczy, jak ważną postacią jest w naszym życiu. Szukamy wówczas drobiazgów, które najlepiej ujęłyby nasze gorące pragnienie jej obdarowania wszystkim, co na świecie najlepsze. Nic nie nadaje się do tego tak bardzo, jak gustowny upominek o ślicznym wyglądzie, obrazujący piękno miłości.

Przedstawiamy kilkadziesiąt unikatowych wzorów drukowanych obrazów o tematyce Walentynek. Motywy serduszek, kwiatów – szczególnie róż oraz przytulnych maskotek – misiów to symbole najmocniej kojarzące się ze świętem zakochanych i wyrażaniem swoich uczuć.  Symbole te nanosimy na płócienny podkład i nawlekamy na blejtram, aby stworzyć dla Was wyjątkowy prezent walentynkowy.

Spraw swojej drugiej połówce moc radości w to jakże ważne święto!
Czerwone serce, sympatyczny miś lub bukiet kwiatów jako fotoobraz na płótnie canvas z pewnością przyczynią się do uśmiechu na twarzy Twojego ukochanego lub Twojej ukochanej. Nasze gotowe motywy na Walentynki wspaniale sprawdzą się na tę okazję!
Dla Ciebie wybraliśmy najbardziej wyjątkowe grafiki i fotografie:
w stylu romantycznym, żartobliwym, młodzieżowym, designerskim, eleganckim, słodkim…

Skusisz się na różową muf finkę z czekoladowym Love na czubku albo kubki-serca z parującą herbatą?
A może wybierzesz przytuloną parę niedźwiadków z gitarą? Twój chłopak lubi piwo? Twoja dziewczyna kocha róże? – Poznaj propozycje Galerii Druku i zdecyduj się na coś absolutnie wyjątkowego dla kogoś absolutnie wyjatkowego!

Nasz pomysł na Twój udany prezent walentynkowy

Elegancko nadrukowane doskonałej jakości tuszami, estetycznie pokrywające nie tylko przód obrazu, lecz również jego boczne ścianki, grafiki najwyższej rozdzielczości – sprawiają, że ten fotoprodukt to prawdziwie artystyczny prezent dla ukochanej dziewczyny lub ukochanego chłopaka. Takiego podarku nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający esteci! Gwarantujemy, że nadruk jest trwały, odporny na blaknięcie i ścieranie. Zachwyci Was żywa, nasycona kolorystyka i bogate wzornictwo!

Pamiętaj: u nas możesz skonfigurować obraz zgodnie ze swoimi wymaganiami. W bardzo łatwy sposób określisz wymiary dekoracji, grubość ramy oraz sposób zadrukowania jego boków. Możesz nawet wybrać opcję „odcienie szarości” lub zamiast obrazu na płótnie zdecydować się na niestandardowych wymiarów wydruk fotograficzny, który oprawisz w antyramę! Samodzielnie zadecyduj o wyglądzie upragnionego prezentu dla drugiej połówki!

Nie znalazłeś w naszych propozycjach niczego, co by Cię w pełni zadowoliło?
Spokojnie – mamy na to rozwiązanie: prześlij nam swoje zdjęcie (najlepiej podwójny portret Twój i ukochanej osoby na pięknym tle). Stworzymy dla Was najbardziej oryginalny fotoobraz, jakiego nie ma nikt inny!

Satysfakcja 100% gwarantowana!