Pierwsza Komunia

Obrazy drukowane na płótnie na wymiar

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.


Obraz na komunijny prezent

Pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Dziecko przystępuje do jednego z najbardziej fundamentalnych i podniosłych sakramentów w kościele katolickim. Wyjątkowość tej uroczystości polega na większej świadomości dziecka, aniżeli w przypadku chrztu świętego. Komunia Święta wymaga od dziecka długich przygotowań, które dla kogoś tak młodego mogą być prawdziwym wyzwaniem. Widok pociechy poświęcającej swój czas i uwagę tak podniosłym sprawom to niezwykłe przeżycie dla każdego rodzica i najbliższej rodziny.

Pierwsza Komunia Święta zapada w pamięć zarówno przyjmującego ją dziecka, jak i jego najbliższych, którzy z dumą obserwują rozwój duchowy młodego pokolenia. Takie wspomnienia zostają z nami na długie lata. Nasze myśli często wracają do dnia, kiedy po raz pierwszy przyjęliśmy Komunię Świętą i w pełni mogliśmy uczestniczyć w obrzędzie mszy świętej. To właśnie wtedy poznaliśmy, czym jest cud przyjęcia Jezusa do swojego serca. W tym wyjątkowym dniu wzbogaciliśmy swoje życie duchowe, poczuliśmy się dojrzalsi i mądrzejsi o nowe doświadczenia. Obok takich wydarzeń nie przechodzimy obojętnie - one zostają w nas i pomagają nam budować własną historię.

W życiorysie młodego człowieka jest tylko kilka równie ważnych uroczystości. Dlatego też warto zadbać o wyjątkową pamiątkę, dzięki której ślad po tym niesamowitym momencie zostanie we wspomnieniach dziecka na długie lata. Wybierając prezent na Komunię Świętą, pamiętaj ile znaczy dla dziecka ten dzień. Obraz z motywem Pierwszej Komunii Świętej to fantastyczny sposób na wzruszające upamiętnienie tego szczególnego przeżycia. Doskonała jakość druku gwarantuje niesamowitą trwałość i solidne wykonanie. Szeroki wybór eleganckich motywów, nawiązujących do tematów religijnych, zapewnia niepowtarzalny charakter obrazu. Możliwość wyboru rozmiaru płótna, szerokości ramy i dodatkowych efektów, sprawi że każdy z łatwością dopasuje formę obrazu do swoich oczekiwań. Warto zainwestować w upominek przywołujący piękne wspomnienia, dlatego jako prezent na Pierwszą Komunię dziecka wybierz fotoobraz, który przez długie lata będzie przypominać ten szczególny moment.