Według stylu

Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski, Industrialny, Kolonialny, Boho, Glamour, Prowansalski

Wszystkie obrazy są drukowane bez znaku wodnego oraz z plików o najwyższej dostępnej rozdzielczości.
Proszę chwilkę zaczekać..


Obrazy na ścianę dopasowane do stylu wnętrza

Dbasz o to, by każda dekoracja w twoim domu była dopasowana do stylu, w jakim jest urządzony? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze obrazy na płótnie, które są podzielone według tego, jak zostały urządzone twoje wnętrza. Poznaj całą naszą ofertę i przekonaj się, że w kilka chwil znajdziesz coś idealnego dla siebie!

Nowoczesne obrazy na ścianę

W nowoczesnych wnętrzach możesz zawiesić bardzo różnorodne obrazy drukowane na płótnie. Poszukaj krajobrazów z twoich ulubionych miejsc, abstrakcji, motywów zwierzęcych, roślinnych, a nawet graficznych. Pamiętaj tylko o tym, by kolorystyka i motyw pasowały do innych dekoracji i motywów przewodnich.

Rustykalne obrazy na ścianę

W rustykalnych wnętrzach doskonale prezentują się obrazy na ścianę przedstawiające naturalne drewno, deski z widocznym usłojeniem i inne oryginalne motywy. Pięknie prezentują się także obrazy na płótnie z napisami stylizowanymi na vintage, rysunkami z lekką kreską, mapy świata i postarzane zdjęcia.

Skandynawskie obrazy na ścianę

Skandynawia to surowość, natura i prostota, dlatego jeśli chcesz nadać swoim wnętrzom wyjątkowego wyrazu, zamów drukowany obrazy na płótnie z motywem drzew, zwierząt leśnych lub krajobrazy górskie w chłodnej kolorystyce. Obrazy w stylu skandynawskim to również formy graficzne nawiązujące do natury, a także motywy roślinne.

Industrialne obrazy na ścianę

Dom lub mieszkanie w stylu industrialnym mają swój surowy, fabryczny urok, który można podkreślić lub nieco złagodzić za pomocą różnych dekoracji. Obraz na płótnie industrialny powinien przedstawiać obraz miasta, rury, mosty lub abstrakcyjne obrazy, które wyglądają jak spod pędzla artysty. Oczywiście możesz wybrać inne motywy, które czekają na ciebie w naszej ofercie.

Kolonialne obrazy na ścianę

Przygotowaliśmy dla ciebie również kolonialne obrazy na płótnie, które uzupełnią inne afrykańskie dekoracje. Wybierz krajobraz sawanny, fotografie zwierząt, graficzne przedstawienie tubylców lub inne motywy etniczne, dzięki którym twoje wnętrza staną się cieplejsze i bardziej przytulne.

Boho obrazy na ścianę

Urzekły cię naturalne materiały, rośliny i lekkość wnętrz? Wybierz najlepsze obrazy na płótnie boho, które doskonale podkreślą wyjątkowy design twojego domu. Zamów motyw z roślinami, naturalnym drewnem, z wyblakłymi trawami przechylonymi pod wpływem wiatru i inne subtelne motywy.

Glamour obrazy na ścianę

Uwielbiasz wnętrza ociekające przepychem, złotem, w których czujesz się luksusowo? W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze obrazy na płótnie glamour, które przedstawiają złote liście, wnętrza kamieni szlachetnych oraz są stylizowane na malowane farbami.

Prowansalskie obrazy na ścianę

Jeśli twój dom został urządzony w stylu prowansalskim, z pewnością podobają ci się pola lawendy, wiejskie ogródki i subtelne, kwieciste motywy. Koniecznie zobacz prowansalskie obrazy na płótnie, które dopełnią aranżację i przeniosą cię na południe Europy zawsze, gdy będziesz tego potrzebować.