logo - galeria druku

Zostań naszym partnerem

Polecaj nasze usługi i zarabiaj!

Posiadasz stronę internetową, serwis, forum lub portal WWW? A może jesteś blogerem albo właścicielem dużego profilu w mediach społecznościowych?

Jeżeli działasz w Sieci i chcesz zarobić, rozpocznij współpracę z naszą drukarnią. Sprzedawaj obrazy, wydruki i efektywnie wykorzystaj potencjał swojego internetowego projektu.

Jak to działa

Ty sprzedajesz nasze produkty, a my płacimy Ci prowizję. Proste, prawda?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym systemie, a otrzymasz unikalny link i materiały promocyjne, które reklamujesz na swojej stronie czy profilu w social media. Jeżeli z Twojego polecenia zostanie złożone zamówienie, otrzymujesz 10% jego wartości.

Zalety programu:

  • niezmienna prowizja od każdej sprzedaży
  • wysokiej jakości produkt cieszący się dużą popularnością
  • brak górnych limitów wypłaty
  • wypłata w dowolnym momencie (po uzbieraniu minimum 50zł)
  • proste i jasne zasady – brak haczyków i ograniczeń
  • różnorodność i szeroki wybór produktów.

Dodatkowe korzyści

Ze zgromadzonych środków możesz skorzystać w dowolnym momencie np. zamawiając produkty na naszej stronie i przeznaczyć je na dowolny cel (reklama, promocja bloga - nagroda w konkursie, obraz dla siebie) bądź wypłącić na konto bankowe. Takie rozwiązanie daje Ci pełną elastyczność i niezależność w decydowaniu o swoich zgromadzonych środkach (minimalna kwota wypłaty to 50zł). Obojętnie, czy preferujesz reklamę w formie długiego artykułu, krótkiego wpisy, czy banneru, forma i sposób reklamy zależy tylko od Ciebie!

Aż 30dni na dokonanie zakupu

Dzięki zastosowaniu cookies prowizję od sprzedaży otrzymujesz nawet po 30 dniach od wejścia klienta na naszą stronę z Twojego polecenia. Wiemy, że zależy Ci na pewności i bezpieczeństwie współpracy, dlatego proponujemy proste i jasne zasady bez żadnych ograniczeń i haczyków. Każda sprzedaż daje Ci prowizję, którą wypłacamy na podstawie wystawionej faktury bądź stosownej umowy.  Zgromadzone pieniądze możesz również przeznaczyć na zakupy w naszej drukarni.

Dlaczego warto

Po prostu – żeby zarobić. Łatwo, szybko i, co najważniejsze – dużo. Otrzymujesz bowiem produkt wysokiej jakości, który cechuje się szerokim zastosowaniem i cieszy się dużą popularnością. Nasze obrazy, wzory i wydruki spisują się doskonale zarówno jako atrakcyjny element dekoracji wnętrz, jak i oryginalny pomysł na prezent.

Dzięki niezwykle szerokiej bazie obrazów, wzorów i wydruków łatwo dobierasz je do tematyki serwowanych treści na Twoim blogu, stronie czy profilu w mediach społecznościowych. Szczególnie dobre wyniki sprzedaży odnotowujesz w okresie świątecznym, w okolicach Walentynek i Dnia Kobiet.

Zarejestruj się | Przejdź do skarbonki i zacznij zarabiać!