Opraw swoje fotografie z sesji ślubnej i plenerowej, zamień je w oryginalne fotoobrazy!

Fotoobraz - idealny prezent na każdą okazję

Piątek, 10. Lutego 2017, godzina 22:15
obraz ze sesji ślubnej

Każda babcia pewnie ucieszy się gdy wręczymy jej piękny bukiet kwiatów. Jest to zawsze aktualny prezent, który pasuje na każdą okazję. Kwiaty więdną jednak bardzo szybko - już po kilku dniach zapominamy o radości jaką sprawiały. Warto więc pomyśleć nad uatrakcyjnieniem tego dnia i podarowaniem czegoś trwałego na lata. Prezentu, który na co dzień będzie przypominał babci i dziadkowi o ich ukochanych dzieciach i wnukach. Nawet po wielu latach taki prezent będzie przypominał całym pokoleniom o wspaniałych chwilach spędzonych razem.

Fotoobraz na płótnie to idealny pomysł na oryginalny podarunek dla babci i dziadka. Obraz wykonany z własnego zdjęcia będzie z pewnością trafionym prezentem i sprawi wiele radości i zaskoczenia. Warto jednak zadbać o to aby przygotować odpowiednią fotografię. Na tę okazję najlepszym pomysłem wydaje się być wspolne zdjecie wnuków i wnuczek. Taki obraz zawieszony w holu bądź pokoju gościnnym będzie codziennie przypominał o waszej pamięci i wdzięczności. Indywidualny obraz drukowany na płótnie pozwoli na codzienne obcowanie z wami nawet jeśli jesteście setki kilometrów od rodzinnego domu.

Niezapomniane sesje zdjęciowe ze ślubu i wesela

Najpiękniejsza chwilo, trwaj!

Zdjęcia ślubne na płótnie wykonane podczas sesji w kościele i w plenerze są niezwykłą pamiątką dla każdej młodej pary. Współczesne techniki druku pozwalają na to, by bardzo pięknie wykorzystać zdjęcia ślubne i wyeksponować je w atrakcyjnej formie.

Obraz ze zdjęcia ślubnego

Doskonały pomysł na upamiętnienie wyjątkowego dnia!

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości drukujemy dla Państwa na płótnie malarskim lub bawełnianym o wyraźnej fakturze, co sprawia, że wyglądają one jak prawdziwe obrazy! W tej formie stają się znakomitą ozdobą mieszkania czy domu.
Zdjęcia ślubne na płótnie możemy oprawić w elegancką, ozdobną ramę – prosimy o kontakt.

Tadycja i nowoczesność

Nasze babcie i nasi dziadkowie oprawiali swoją ślubną fotografię za szkłem w ozdobną ramę (często w odcieniach złota, z bogatymi ornamentami) i wieszali ją w sypialni, alkowie lub pokoju gościnnym w najbardziej widocznym miejscu. Ta charakterystyczna dekoracja ściany stawała się często pretekstem do rodzinnych rozmów, wspomnień, przekazywania młodemu pokoleniu historii rodziny. Współczesna technologia fotografii cyfrowej pozwala na znacznie szybsze, wygodniejsze wykonanie zdjęć własnym aparatem, i to praktycznie bez ograniczeń ilościowych. Ma też, niestety, negatywną stronę – takie seryjne „strzelanie fotek” zazwyczaj skutkuje tym, że nasze zdjęcia na zawsze pozostają „uwięzione” w pamięci  pendrive’a lub na płycie CD. Z czasem przestajemy o nich myśleć i skazujemy je na wieczne zapomnienie gdzieś w ciemnym zakamarku szuflady lub pudełka ze starymi, zakurzonymi pamiątkami. Nie pozwólmy, aby te najpiękniejsze wspomnienia zarosły kurzem!

Nowoczesny wydruk wielkoformatowy w połączeniu z fotografią cyfrową umożliwia stworzenie trwałych, wysokojakościowych fotoobrazów, które pełnią funkcję nie tylko wizualnego zapisu z dnia ślubu i zabawy weselnej, ale są także przepiękną, wartościową dekoracją wnętrza!
O wyjątkowości tego dekoru stanowi jego indywidualny, personalny charakter – jesteśmy nie tylko bohaterami przedstawionymi na ślubnym foto-obrazie, ale także autorami jego ostatecznego wyglądu. To do nas należy wybór ujęcia, które chcemy utrwalić na płótnie i tylko od nas zależy finalny efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z kreatorem obrazu – praktycznym narzędziem, umożliwiającym stworzenie własnego projektu wymarzonego fotoobrazu ślubnego!

Zamawianie fotoobrazów ze zdjeć

Zamawianie fotoobrazów ze zdjęć jest bardzo proste, odbywa się w kilku nieskomplikowanych krokach. Pomaga w tym intuicyjny kreator obrazów. Wystarczy załadować na stronę wybrane przez nas zdjęcie, wybrać wymiary, w jakich chcemy mieć wydrukowany fotoobraz oraz inne parametry i już możemy złożyć zamówienie.

W galerii Druku z naszej fotografii ślubnej możemy zamówić dwa rodzaje produktów: elegancki, modny obraz na płótnie (już od 27 zł) lub wysokiej jakości wydruk na papierze fotograficznym.

W edytorze wybierzemy preferowany materiał obrazu. Do wyboru mamy: naturalne płótno bawełniane (100% bawełny, widoczny, gęsty splot – dzięki niemu obrazy wyglądają jak malowane, wysoka gramatura, matowe wykończenie), płótno malarskie matowe oraz płótno malarskie z połyskiem (elegancki, delikatny połysk, podwyższona odporność na wilgoć). Możemy również dopasować rozmiar produktu, wykadrować nadesłane zdjęcie, zamówić wydruk w naturalnej kolorystyce albo zdecydować się na jeden z ciekawych efektów wizualnych:  zdjęcie z filtrem czarno-białym, w sepii, w stylu retro lub w negatywie. W kreatorze obrazu ustalimy także grubość ramy i zdecydujemy, czy boki obrazu mają być zadrukowane, czy też białe.

 

Zaprojektujcie Wasz wymarzony foto-obraz ze zdjęcia ślubnego razem z Galerią Druku! 

Zamawiaj zdjęcia ślubne na płótnie