Standardowy czas realizacji wynosi 72 godziny, liczony jest on od zaksięgowania wpłaty (dni robocze), możliwa jest również realizacja ekspresowa z gwarancją wysyłki do 48h (w większości przypadków ekspres wysyłamy w 24h) - opcję można zamówić w koszyku podczas składania zamówienia.

malarstwo

Obrazy zawsze na czas

Otrzymujemy dużą liczbę zapytań o terminy realizacji zleceń. Wiemy, jakie to dla Państwa ważne, aby produkt dotarł na czas - szczególnie jeśli fotoobraz ma być prezentem na urodziny lub inną okazję. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby szybko i sprawnie realizować zamówienia. Z myślą o klientach, którym szczególnie zależy na jak najszybszym otrzymaniu przesyłki, oferujemy opcję „Ekspresowa realizacja – obraz w 24h”. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie w celu potwierdzenia przyspieszonej wysyłki.

 

Dzięki integracji naszej strony z szybkimi płatnościami online tPay możliwe jest księgowanie przelewów praktycznie 24/7. Zamów obraz, opłać zlecenie szybką płatnością online i oczekuj na dostawę: w dni robocze 24h realizacji + 24h na doręczenie - czyli w 48h możesz cieszyć się gotowym fotoobrazem!

Realizacje  w 24h

Zależy Ci na szybkim terminie realizacji oraz krótkim czasie oczekiwania na dostawę ?
Zadzwoń i potwierdź możliwość wysyłki w 24h!
Tel.: 53 77 77 700