Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodynymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej jakości.Zakopane - obrazy drukowane na płótnie

Zakopane już wiele lat temu ulokowało się na jednym z najwyższych miejsc, jeśli chodzi o polskie miejscowości wypoczynkowe. Kochamy je za niezwykły klimat, gościnnych ludzi, pyszne jedzenie i wspaniałą architekturę. Dziś jednak zakopiańskiego ducha poczuć można we własnym domu – nawet wtedy, gdy znajduje się on wiele kilometrów od polskich gór. Jak to zrobić?

Bardzo prosto! Wystarczy bowiem jedynie zamówić wybrany przez siebie obraz na płótnie z naszej imponującej zakopiańskiej galerii. Tutaj każdy jest w stanie znaleźć dla siebie wzór, który będzie idealny niczym skrojona na miarę sukienka. Do wyboru całe mnóstwo uroczych tatrzańskich widoków, ośnieżonych szczytów, fantastycznych budynków. Wszyscy fani Zakopanego będą w stu procentach zachwyceni! 


Znajdziemy tu wersje idealnie nadające się do pomieszczeń urządzonych w stylu vintage, kolonialnym, prowansalskim, glamour, klasycznym czy minimalistycznym. Dodać warto również, że każdy motyw stworzono z materiałów najwyższej jakości, wykorzystując innowacyjne techniki – dzięki temu będzie on cudownie prezentował się przez wiele lat, pozostając w doskonałym stanie. Niekwestionowana stolica polskich gór cudownie prezentuje się o każdej porze roku, dlatego też przygotowaliśmy dla naszych Klientów wiele wersji obrazów na płótnie z jej wizerunkiem. Teraz ozdobią one pokój dzienny, sypialnię, jadalnię, przedpokój czy gabinet, nadając pomieszczeniu niesamowitego blasku. Teraz można wczuć się w zakopiańskie klimaty nawet podczas siedzenia na własnej sofie w piątkowe popołudnie bądź niedzielny poranek. Wspaniale będzie też planować kolejne wyprawy w Tatry, patrząc na owe wyjątkowe obrazy na płótnie.  Aż chciałoby się zaśpiewać: „Góralu, czy ci nie żal?