Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodynymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej jakości.Szczecin na płótnie

Obrazy Szczecina doskonale zaprezentują się w klasycznych mieszkaniach, urządzonych w miejskim stylu. Prezentując charakterystyczne miejsca, uwydatniają uroki Szczecina na obrazie.

Panoramy miasta, przedstawiane z dbałością o najmniejszy szczegół, cechują się jednocześnie wyjątkowymi kompozycjami kolorystycznymi oraz najwyższą jakością estetyczną. Naniesione na płócienny podkład i naciągnięte na drewniany blejtram, stanowią trwałą i gustowną dekorację domu – tak pokoju gościnnego oraz sypialni, jak i jadalni czy holu. Zapewniamy atrakcyjne ceny, profesjonalne wykonanie, a także możliwość dopasowania produktu do indywidualnych preferencji. 

Znane miejsca na naszych obrazach

W naszej kolekcji znajdują się absolutnie wyjątkowe fotografie, ukazujące magię Szczecina. Znajdą tu Państwo niezwykle malownicze i urokliwe, wieczorne panoramy tego portowego polskiego miasta, obraz Szczecina w wodnym odbiciu, oświetlonego blaskiem ulicznych latarni oraz reflektorów, a także otulony śnieżną pierzynką Szczecin w zimowej aurze. W naszych zbiorach nie mogło zabraknąć takich charakterystycznych obiektów jak:

  • Wały Chrobrego, zwane inaczej Tarasami Hakena,
  • wyróżniająca się na tle szczecińskiej architektury Bazylika Archikatedralna pw. Św. Jakuba Apostoła,
  • stare żurawie – zabytek kultury technicznej.

Z pewnością zauroczy Państwa panorama Starego Miasta w słoneczny dzień oraz widok Odry z lotu ptaka. A może wolą Państwo klimatyczny wschód słońca nad szczecińskim portem? Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wzorów Galerii Druku!


Obraz Szczecina
to wspaniały pomysł na udekorowanie wnętrz mieszkalnych, sprawdzi się również jako upominek dla przyjezdnych gości - wyjątkowa pamiątka z pobytu w Szczecinie umożliwi powrót do odwiedzonych miejsc, przywołując wspomnienia z nimi związane. Będąc mieszkańcem lub miłośnikiem Szczecina, niezaprzeczalnie warto mieć tę dekorację ścienną w swoim domu!