Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodynymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej jakości.Poznań obrazy na płótnie

Mieszkańcy Poznania oraz miłośnicy tego miasta z pewnością zainteresują się obrazami, przedstawiającymi Poznań na płótnie. Piękne ujęcia miasta, prezentujące charakterystyczne miejsca lub panoramy z lotu ptaka wniosą do pomieszczeń, w których zawisną, unikalną atmosferę. Fotoobrazy z Poznania cechują się wysoką jakością wizualną, a tworzone z dbałością o szczegóły ukazują Poznań w jego najpiękniejszej i najbardziej charakterystycznej okazałości.

Fotoobrazy z Poznania cechują się wysoką jakością wizualną - tworzone z dbałością o każdy ukazują Poznań w jego najpiękniejszej i najbardziej charakterystycznej wersji. Prezentowane fotografie ukazują historyczne i turystyczne atrakcje miasta w ich całej okazałości.

Poznańskie zabytki na dekoracjach ściennych

Bajecznie kolorowy poznański rynek z wielobarwnymi kamienicami wygląda jak wyjęty ze snu lubmalowany akwarelą. Możemy podziwiać rozległą panoramę Warty wraz z pobliskimi zabudowaniami Poznania lub słynny na całym świecie ratusz z trykającymi się Poznańskimi Koziołkami – logiem miasta. Eleganckim motywem do udekorowania ściany będzie z pewnością nocna fotografia rynku w blasku latarni, wraz z historycznym ratuszem i placem targowym ukazanymi wieczorna porą. Państwa uwagę zwróci też zapewne ręcznie wykonany szkic, przedstawiający Starówkę w Poznaniu. Zabytkowe fasady renesansowych kamienic efektownie ozdobią salon, sypialnię, a nawet pokój nastolatka. Rozległą panoramę miasta polecamy do ozdobienia szerokich ścian.

Fotoobrazy na płótnie zdobywają coraz większą popularności dzięki swojemu modnemu wyglądowi,możliwości zamówienia na wymiar, przystępnej cenie, a także trwałości i solidności wykonania. Przy tym są bardzo uniwersalne i można wybrać swój ulubiony wzór spośród tysięcy gotowych propozycji. Ponadto w Galerii Druku zamówią Państwo fotoobraz z własnego zdjęcia! Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Państwu do gustu i pomogą stworzyć wymarzony wystrój domu.