Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodynymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej jakości.Gdańsk obrazy na płótnie

Gdańsk – architektoniczna perła Pomorza – od wieków zachwyca bogactwem stylów oraz pomnikami historii. Zapraszamy do wyjątkowego spaceru Traktem Królewskim, wzdłuż Motławy, pod słynny Żuraw. Do podziwiania Ratusza, Bazyliki Mariackiej, a także przepięknej panoramy, roztaczającej się ze szczytu Latarni Morskiej na Port Gdański, Westerplatte i Zatokę Gdańską.

A może Państwa marzeniem jest odwiedzenie tajemniczej Wyspy Sobieszewskiej lub Muzeum Bursztynu?

Najwspanialsze atrakcje turystyczne oraz zabytki o doniosłej randze historycznej czekają na malowniczych fotoobrazach!
Czy to w sypialni, czy w salonie – obrazy na płótnie przeniosą myśli do najpiękniejszych miejsc Polski. Drukowana panorama Gdańska to piękno, kunszt i niebywały, dyskretny urok przeszłości w wystroju domu, restauracji czy hotelu.

W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy na płótnie oraz zdjęcia przedstawiające Gdańsk wraz z jego słynnymi zabytkami:
Rynkiem, Żurawiem, Portem, Starówką, Bazyliką Mariacka, a także wieloma innymi.
Miłośnicy tego historycznego miasta, zwanego „stolicą bursztynu”, zagustują w jego fotografiach naniesionych na płótno. Wielkoformatowy wydruk zapewni doskonałą jakość graficzną oraz żywe, nasycone kolory.

Panorama Gdańska – obrazy na ścianę

Panoramiczne zdjęcia wykonane w słoneczny poranek, o zmierzchu lub nocą, ukazujące miasto z lotu ptaka, z perspektywy rejsu rzeką Motławą albo turysty, przechadzającego się gdańską Starówką wśród urokliwych renesansowych kamieniczek i gotyckich świątyń – oferujemy bardzo bogaty wybór zdjęć i grafik gdańskich zabytków, spośród których z pewnością znajdą Państwo motyw najbardziej odpowiedni dla siebie. Tak różnorodna oferta pozwoli na idealne dopasowanie fotoobrazu do charakteru wnętrza: w naszej galerii znaleźć można zarówno obrazy utrzymane w jasnej, jak i ciemnej gamie kolorystycznej, pastelowe i bajecznie kolorowe, zamykające przestrzeń, jak i te tworzące złudzenie optycznego jej powiększenia. Polecamy je nie tylko do mieszkań prywatnych, ale również do biur podróży, biur przewoźników krajowych, eleganckich lokali, restauracji, hoteli oraz wielu innych wnętrz.

Fotoobraz na najlepszym płótnie canvas, odpornym na uszkodzenia i blaknięcie pod wpływem promieni UV to gwarancja wieloletniego zadowolenia. W sklepie Galeria Druku znajdą Państwo obrazy Gdańska w różnych rozmiarach. Dajemy możliwość wyboru nie tylko wymiarów produktu, lecz także grubości ramy czy sposobu zadrukowania jego boków. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe pozycje.