Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodnymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej rozdzielczości.Kawa obrazy do kuchni

Kawa to dla wielu jedyny sposób, aby obudzić się o poranku. Dla innych napój wyjątkowy, którego zaparzanie jest prawdziwym rytuałem. Jeśli należysz do grupy miłośników kawy obraz na płótnie przedstawiający kawę w piękniej odsłonie będzie idealnym uzupełnieniem wystroju Twojej kuchni. Warto do naszego mieszkania wprowadzić motyw, który mówi o nas i naszych upodobaniach.

Kawa obrazy drukowane

Pobudzające właściwości kawy znane są od wieków. Już w XIII lub XIV wieku ziarna kawy zostały przywiezione do Jemenu przez Arabów, w Europie kawa pojawiła się w XVI w. Świat oszalał na jej punkcie - ten orzeźwiający, pobudzający, a do tego smaczny i aromatyczny napój nie dość, że szybko stawia na nogi to jeszcze, pity w umiarkowanych ilościach, ma właściwości prozdrowotne.

Kawę można pić, ale też zawiesić sobie na ścianie jako pięknie wydrukowany fotoobraz na płótnie. Kubek z kawą, ziarna kawy, czy caffe latte? Każdy wzór prezentuje się pięknie. Równie dobrze jak w kuchni będzie wyglądał w salonie, czy w sypialni.