Zamówienia

Zdjęcia ze znakami wodnymi "Fotolia" mają charakter podglądowy. Do wydruku używamy zdjęć bez znaków wodnych, oraz o wysokiej rozdzielczości.Pyszności na ścianie

Któż z nas nie lubi otaczać się pięknymi motywami? Owoce i warzywa, ciastka i desery, aromatyczna kawa - wydrukowane na płótnie obrazy jedzenia sprawiają, że na samą myśl robimy się głodni. Atrakcyjny sposób pokazania posiłków przyciąga wzrok i nastraja pozytywnie. Szczególnie interesująco będą prezentować się one w miejscu, gdzie jedzenie jest na pierwszym miejscu – czyli w restauracji, barze czy kawiarni.

W domu czy w restauracji?

Obrazy przedstawiające jedzenie doskonale wyglądać będą na ścianie lokalu gastronomicznego, gdzie będą zachęcać do spróbowania pyszności serwowanych przez szefa kuchni. Jak wiadomo jemy również oczami, więc jeśli w lokalu, oprócz wzmagających apetyt zapachów, są również na ścianach efektowne obrazy na płótnie, przedstawiające różne smakołyki, to sukces gwarantowany.

Jedzenie to motyw, który można zawiesić również na ścianie w naszym domu. To niebanalna i nieoczywista ozdoba wnętrza, jeśli taki obraz na płótnie zawiesimy np. w kuchni.