Obraz – oryginalny prezent na Dzień Matki - 26 maja

Idealny prezent dla mamy

Mamy obrazy na prezenty dla mamy!

Środa, 15. Marca 2017, godzina 23:03

Chcesz sprawić mamie ogrom radości?

Wydrukuj u nas jej fotograficzny portret, fotografię rodzinną lub zdjęcie dzieci albo wnuków i podaruj w Dniu Matki ten oryginalny prezent. Wasze ulubione ujęcie wkrótce zamieni się w najmodniejszy obecnie dekor ścienny! Nasza propozycja prezentu szczególnie przypadnie do gustu mamom, które mieszkają daleko od swoich dzieci – jedno spojrzenie na wyjątkowy obraz ze zdjęcia familijnego przypomni najmilsze chwile spędzone z ukochanymi osobami.

Niepowtarzalne prezenty - zamów online

Pokieruje Cię intuicyjny kreator obrazu, z którym dokonanie zamówienia zajmie tylko kilka minut!

Jeśli natomiast nie posiadasz takiego kadru, który mógłby stać się fotoobrazem lub po prostu szukasz inspirującego motywu, skorzystaj z gotowych propozycji Galerii Druku. W bogatych zasobach zdjęć z Fotolii z pewnością znajdziesz wzór odpowiedni na prezent dla mamusi. Wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze grafiki i artystyczne ujęcia z kwiatami, sercami, tortem. W naszej galerii motywów każdy wybierze coś dla siebie i najukochańszej osoby. Tulipany, czekoladki, serduszka, laurki – to wszystko może się znaleźć na Twoim obrazie dla mamy!

Gustowny prezent

Nasze obrazy na płótnie odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Stanowią elegancki, spersonalizowany i modny prezent na każdą okazję. Do wydruków używamy wyłącznie wysokogatunkowych, bezpiecznych atramentów, które nie płowieją pod wpływem światła słonecznego. Obraz nanosimy na profesjonalne płótno malarskie i oprawiamy na sosnowym blejtramie, wzmocnionym klinami. To wszystko sprawia, że nasze produkty są zarówno piękne, jak i wytrzymałe.

Zindywidualizowany obraz na blejtramie posiada z tyłu wygodną zawieszkę, dzięki czemu można go od razu powiesić na ścianie! Elegancko zadrukowane boki tworzą modny efekt 3D oraz są estetycznym wykończeniem dekoracji, zatem nie potrzeba jej dodatkowo oprawiać. Jeśli obawiasz się, że podarek nie dotrze na czas – zadzwoń do nas i skorzystaj z opcji „ekspresowa wysyłka w 24h”!

Zobacz inne wpisy:

Pamiątki na płótnie z Krakowa

Karków na obrazach we własnym domu to także szansa na przeniesienie się w wyobraźni w to urzekające i nietuzinkowe miejsce. Każda osoba, która będzie posiadała fotoobrazy Krakowa może wybrać się w wirtualną podróż. Jest to niezwykły relaks dla umysłu, maksymalne odprężenie po ciężkim dniu. Kraków na płótnie to wyjątkowo hipnotyzujący design, do którego będziemy wracać każdego wieczoru i rozkoszować się klimatem tamtych bezprecedensowych miejsc. To jak posiadanie części miasta wyłącznie dla siebie.