Sobota, 6. Maja 2017, godzina 20:31
kolorystyka dekoracji

Wybierz odpowiedni obraz do kolorystyki ścian

Kwestia właściwego doboru koloru obrazu do koloru ścian w pomieszczeniu.

Jeśli chcemy uzyskać naprawdę wyborny efekt trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim obraz winien odpowiednio kontrastować ze ścianą skoro ma być jej ozdobą to nie może na niej ginąć. Powinien też mieć odpowiednią ilość miejsca dla siebie. Nie może być otoczony blisko innymi dekoracjami bo straci cały swój urok. W momencie kiedy masz ściany w neutralnych kolorach bieli, beżu czy szarości możesz je ożywić poprzez zawieszenie obrazów, które będą wyraźnie kontrastować ze ścianą. Świetnie się w tym przypadku sprawdzą obrazy kolorowe, wzorzyste, z dużymi konkretnymi motywami, które wprowadzą do pokoju pozytywną energię.

Jeśli jednak preferujesz stonowane wnętrza to nic nie szkodzi na przeszkodzie byś powiesił na ścianie obraz na płótnie dopasowany kolorystycznie do innych obiektów oraz elementów dekoracyjnych pokoju. Nada on wtedy wnętrzu właściwej harmonii i stylowo uzupełni wystrój.

W każdym pomieszczeniu bez względu na kolor ścian bardzo dobrze będą się prezentować obrazy na płótnie w czarno białej kolorystyce. One pasują i do stonowanych wnętrz jak i tych o minimalistycznym charakterze po te wnętrza obfitujące w kolory. Osiągnij więc efekt na jakim Ci najbardziej zależy i postaw na niezmiernie modne obrazy na płótnie, które dzięki swojej wszechstronności pozwolą Ci wyrazić siebie w Twoich pomieszczeniach.