Zdjęcia ślubne na płótnie – pamiątka na długie lata

zdjęcia ślubne na płótnie

Najpiękniejsza chwilo, trwaj! Zdjęcia ślubne na płótnie. Fotografie wykonane podczas sesji w kościele czy plenerze są niezwykłą pamiątką dla każdej młodej pary. Współczesne techniki druku pozwalają na to, by bardzo pięknie wykorzystać zdjęcia ślubne i wyeksponować je w atrakcyjnej formie.

Wyjątkowe Zdjęcia ślubne na płótnie

pamiątka ślubu obraz

Jest to doskonały pomysł na upamiętnienie wyjątkowego dnia! Zdjęcie ślubne w wysokiej rozdzielczości drukujemy dla Państwa na płótnie malarskim o wyraźnej fakturze, co sprawia, że wyglądają one jak prawdziwe obrazy!
W tej formie stają się znakomitą ozdobą każdej ściany na której je zawiesimy.
Zdjęcia ślubne na płótnie możemy oprawić dodatkowo w elegancką, zdobioną ramę.

Tradycja i nowoczesność – obraz ślubny na płótnie

Nasze babcie i nasi dziadkowie oprawiali swoją ślubną fotografię za szkłem w ozdobną ramę (często w odcieniach złota, z bogatymi ornamentami) i wieszali ją w sypialni lub pokoju gościnnym w najbardziej widocznym miejscu. Ta charakterystyczna dekoracja ściany stawała się często pretekstem do rodzinnych rozmów, wspomnień, przekazywania młodemu pokoleniu historii rodziny. Współczesna technologia fotografii cyfrowej pozwala na znacznie szybsze, wygodniejsze wykonanie zdjęć własnym aparatem, i to praktycznie bez ograniczeń ilościowych. Ma też, niestety, negatywną stronę – takie seryjne „strzelanie fotek” zazwyczaj skutkuje tym, że nasze zdjęcia na zawsze pozostają „uwięzione” w pamięci  pendrive’a lub na płycie CD. Z czasem przestajemy o nich myśleć i skazujemy je na wieczne zapomnienie gdzieś w ciemnym zakamarku szuflady lub pudełka ze starymi, zakurzonymi pamiątkami. Nie pozwólmy, aby te najpiękniejsze wspomnienia zarosły kurzem!

Wydruk wielkoformatowy w połączeniu z fotografią cyfrową umożliwia stworzenie trwałych, wysokojakościowych fotoobrazów, które pełnią funkcję nie tylko wizualnego zapisu z dnia ślubu i zabawy weselnej, ale są także przepiękną, wartościową dekoracją wnętrza!
O wyjątkowości tego dekoru stanowi jego indywidualny, personalny charakter – jesteśmy nie tylko bohaterami przedstawionymi na ślubnym foto-obrazie, ale także autorami jego ostatecznego wyglądu. To do nas należy wybór ujęcia, które chcemy utrwalić na płótnie i tylko od nas zależy finalny efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z kreatorem obrazu – praktycznym narzędziem, umożliwiającym stworzenie własnego projektu wymarzonego fotoobrazu ślubnego!

Zamawianie ślubnych fotoobrazów ze zdjeć

Zamawianie fotoobrazów ze zdjęć jest bardzo proste, odbywa się w kilku nieskomplikowanych krokach. Pomaga w tym intuicyjny kreator obrazów. Wystarczy załadować na stronę wybrane przez nas zdjęcie, wybrać wymiary, w jakich chcemy mieć wydrukowany fotoobraz oraz inne parametry i już możemy złożyć zamówienie.

W galerii Druku z naszej fotografii ślubnej możemy zamówić dwa rodzaje produktów: elegancki, modny obraz na płótnie (już od 27 zł) lub wysokiej jakości wydruk na papierze fotograficznym.

W edytorze wybierzemy preferowany materiał obrazu. Do wyboru mamy: naturalne płótno bawełniane (100% bawełny, widoczny, gęsty splot – dzięki niemu obrazy wyglądają jak malowane, wysoka gramatura, matowe wykończenie), płótno malarskie matowe oraz płótno malarskie z połyskiem (elegancki, delikatny połysk, podwyższona odporność na wilgoć). Możemy również dopasować rozmiar produktu, wykadrować nadesłane zdjęcie, zamówić wydruk w naturalnej kolorystyce albo zdecydować się na jeden z ciekawych efektów wizualnych:  zdjęcie z filtrem czarno-białym, w sepii, w stylu retro lub w negatywie. W kreatorze obrazu ustalimy także grubość ramy i zdecydujemy, czy boki obrazu mają być zadrukowane, czy też białe.

Zaprojektujcie Wasz wymarzony foto-obraz ze zdjęcia ślubnego razem z Galerią Druku! 

Kliknij i zamów własny obraz ze zdjęcia ślubnego

Dodaj komentarz