Oryginalny prezent na walentynki – zaskocz swoją drugą połówkę

pomysł na prezent walentynkowy

Pomysł na prezent walentynkowy

Prezent na walentynki to odwieczny problem co wybrać? czym zaskoczyć naszą drugą połówkę?Trafiony prezent to taki z którego radość z jest obustronna, cieszy się zarówno osoba obdarowana, jak i ta, która prezent wręcza.

Jednym z ciekawych pomysłów na walentynkowy podarunek może być obraz ze zdjęcia. Warto podkreślić, że chodzi w tym przypadku o szczególny obraz, którego nie można zwyczajnie kupić w markecie gdyż wykonany jest on z naszego własnego zdjęcia.

Fotografia staje się nie tylko drogocenną pamiątką w nowej, atrakcyjnej wersji, ale także dobrym pomysłem na nieszablonowy upominek. Taki prezent walentynkowy będzie idealny zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny.
prezent na walentynki

Każdy obraz na prezent jest w stu procentach indywidualny, ponieważ jest wykonywany ze zdjęcia klienta. Zastosowanie profesjonalnych metod sprawia, że fotoobraz utrzymuje żywą kolorystykę o głębokim nasyceniu barw. Wykorzystywane do drukowania obrazów oryginalne atramenty mają zdecydowany wpływ nie tylko na jakość wyrobów, ale także gwarantują im bardzo dużą trwałość.

prezent na walentynki


Prezent na walentynki
 w postaci fotoobrazu wydrukowanego ze zdjęcia klienta to jeden z najlepszych sposobów na uchwycenie ulotności doznań i wspomnień. Zostaną one dodatkowo zabezpieczone dzięki zastosowaniu werniksu. Charakterystyczną cechą ochrony obrazów z jednej strony jest strzeżenie ich przed promieniowaniem UV, z drugiej natomiast zwiększenie odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Obraz na prezent można śmiało powiesić na ścianie, ponieważ nie ulegnie zniszczeniu. To fascynujący prezent walentynkowy, za pomocą którego można pokazać wybranej osobie, jak bardzo jest kochana. Oryginalny prezent na walentynki wypada ofiarować zarówno chłopakowi, jak i dziewczynie.

Pomysł na prezent walentynkowy sprawdź dostępne wzory bądź zamów obraz z własnego zdjęcia:
Wzory obrazów na walentynki
Obraz z własnego zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *