Obrazy na ścianę, jako unikatowy prezent na urodziny

obrazy ze zdjęć - rodzina

Szukasz idealnego pomysłu na prezent urodzinowy? Masz już dość wręczania książek czy kwiatów? Chciałbyś podarować bliskiej osobie coś niebanalnego? Tym razem postaw na sztukę – wyjątkowy i niecodzienny prezent, który zachwyci, ale będzie też dodatkiem, który uzupełni aranżację wnętrz.

Jaki obraz wybrać na prezent urodzinowy?

Jeśli obraz, to jaki? Na rynku dostępnych jest wiele obrazów malowanych – w dzisiejszych czasach wielu malarzy tworzy piękne obrazy, aczkolwiek pamiętajmy, że ilość takich dzieł jest ograniczona, a dość często ich cena nie zawsze jest przystępna.

Idealnym rozwiązaniem będą obrazy drukowane na płótnie. Szeroka gama wzorów i formatów pozwoli wybrać każdemu ten jeden, właściwy, idealny prezent. Nie musicie się obawiać, że wybór odpowiedniego obrazu będzie trudnym wyzwaniem. Okazuje się, że nawet zwykli zjadacze chleba z takim „problemem” sobie bez większego problemu poradzą.

Kliknij i zamów obraz ze zdjęcia

Unikatowy prezent na urodziny

Pamiętajmy o tym, że jest to obraz dla bliskiej nam osoby, nie dla nas.
Kierujmy się, więc jej upodobaniami. Warto zastanowić się, co dana osoba lubi, w jakim stylu urządzone jest jej mieszkanie. Pamiętajmy, że obraz powinien współgrać z całym wnętrzem. Dopiero po ustaleniu tych szczegółów, mogą Państwo przystąpić do poszukiwania odpowiedniego prezentu.

Fotoobrazy na prezent

Fotoobrazy ze zdjęć to świetny sposób na uzupełnienie każdego wnętrza. Ściany domu mogą zostać ozdobione fotoobrazami ze zdjęć bądź obrazami z gotowych wzorów.

Obraz ze zdjęć – nieszablonowy pomysł na prezent

unikatowy prezent na urodziny
obraz unikatowy prezent na urodziny

Zdjęcie w formie fotoobrazu to sposób na wyeksponowanie momentów wartych zapamiętania. To idealny sposób na ozdobienie ścian domu pięknymi fotografiami rodzinnymi. Coraz popularniejsze stają się sesje ciążowe, noworodkowe, niemowlęce, rodzinne czy dziecięce. Pojawienie się tak wyjątkowych zdjęć na ścianie, w każdym domu wywoła uśmiech na nie jednej twarzy. Fotoobrazy ze zdjęć to również sposób na przywołanie wyjątkowych chwil, do których chętnie by Państwo wrócili.

Takie zdjęcia na płótnie to oryginalny prezent urodzinowy. Powieszona przez jubilata w wyjątkowym miejscu, będzie każdego dnia przypominać o osobie, która mu go podarowała. Wystarczy znaleźć odpowiednie zdjęcie. Dziadkom można podarować fooobraz ze zdjęciem wnuków, rodzicom zdjęcie ślubne a drugiej połówce fotoobraz ze zdjęciem z wakacji. Podczas wyboru właściwego zdjęcia ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Można jednak w łatwy i prosty sposób zwiększyć wartość fotoobrazu.

Wystarczy wydrukować na płótnie osobiste zdjęcie jubilata. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku każdej osoby – bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania.

krajobrazy na płótnie

Obraz ze wzorów: pejzaży i krajobrazów – to również dobry wybór

Fotoobraz ze zdjęciem to prezent, który jest wyjątkowy dzięki temu, że zawiera wspomnienia. Wspomnienia, które u jubilata będą każdego dnia wywoływać uśmiech na twarzy. Jeśli jednak chcielibyście bliskiej osobie podarować coś, co będzie stanowiło jedynie element dekoracyjny można postawić na obrazy z kompozycjami. Motywów takich obrazów jest bardzo wiele. W zależności od rodzaju wnętrza – pasować będą inne motywy.

We wnętrzach futurystycznych i nowoczesnych warto postawić na popularne obrazy wieloczęściowe, które mogą przedstawiać krajobraz bądź kwiaty.

We wnętrzach w stylu old-fashion idealnie sprawdzą się obrazy jednoczęściowe, z podobnymi motywami. Pamiętajmy jednak o tym, że nie ważna jest ilość jego części. Ważne jest odpowiednie dobranie motywu i wielkości obrazu sprawi, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Obrazy na płótnie – prezent na urodziny i nie tylko

Podsumowując – jeśli nie posiadacie pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, nie kupujcie oklepanych podarunków, które najczęściej lądują na dnie szuflady. Niech nie będzie to kolejna para skarpet, bukiet kwiatów, który za kilka dni wyląduje w koszu czy perfumy, których zapach nie trafi w gust jubilata. Postawcie na prezent, który będzie cieszyć, będzie wyjątkowy oraz spersonalizowany. Idealne będą więc fotoobrazy na płótnie, wykonane z wspólnych fotografii a w przypadku ich braku, fotoobrazy z pięknymi motywami – krajobrazami czy też wzorami.

Tak więc nie zostaje nic innego jak zamówić unikatowy prezent na urodziny z własnej fotografii