Obrazy do sypialni, jaki wybrać wzór ? kilka porad

obrazy do sypialni

Nowoczesne obrazy do sypialni

Coraz częściej Polacy urządzają swoje domy czy mieszkania w nowoczesnym stylu (loftowym, industrialnym, minimalistycznym). Pojawiają się wówczas głównie szarości, gdzieniegdzie urozmaicone bielą lub drewnianymi elementami. W takich wnętrzach bardzo dobrze się wypoczywa, łatwo w nich zebrać myśli i zrelaksować się – jednak nie mogą być nazbyt surowe. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie powieszenie na którejś ze ścian w sypialni obrazu na płótnie w nowoczesnym stylu. Obrazy do sypialni pobudź wyobraźnię i wybierz własny wzór.

Do wyboru mamy bardzo wiele printów, by każdy wybrał coś dla siebie (w zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji). Wielbicieli nowoczesności zachwyci na pewno abstrakcyjny wzór, do złudzenia przypominający rozlany w nicości atrament. Fantastycznie podkreśli on styl panujący we wnętrzu. Dla fanów barwniejszych nieco ozdób strzałem w dziesiątkę okaże się Kolorowy motyl. Jakże miło będzie wstawać rano, patrząc na to optymistyczne dzieło!

Sielankowy nastrój w sypialni – mnóstwo uroku dzięki obrazom na płótnie

Nie wszyscy jednak są miłośnikami tego, co proste, surowe i minimalistyczne. Wszak bardzo wielu Polaków docenia urok prowansalskich wnętrz czy też pomieszczeń urządzonych w stylu vintage, z mnóstwem bibelotów oraz ozdób. Taka sypialnia wspaniale będzie prezentowała się wówczas, gdy na jednej ze ścian pojawi się obraz na płótnie przedstawiający sielski, letni obrazek. Wszak to znakomity pomysł na sprawienie, że nawet dżdżysty listopadowy poranek stanie się przyjemniejszy.

Oczywiście nie możemy zapominać o tym, iż naścienne obrazy do sypialni powinny być dostosowane zarówno do stylu, jaki w pomieszczeniu panuje, jak i zastosowanej w nim kolorystyki (inaczej bowiem możemy uzyskać niepożądany efekt chaosu, a przecież nie o to chodzi). Zatem typowo kobieca sypialnia (urządzona w bielach, barwie wrzosowej czy też miętowej) będzie znakomitym miejscem do umieszczenia na ścianie modelu z hiacyntem oraz tak modnym ostatnimi czasy napisem. Magię pomieszczenia, w którym dominuje naturalne drewno, podkreśli zaś z pewnością kompozycja przedstawiająca kwiaty.

Krajobrazy z całego świata, czyli obrazu na płótnie idealne do sypialni

Lubimy spoglądać na piękne widoki, wspominając minione wakacje i oczekując kolejnego urlopu. Spektakularne wręcz nadmorskie pejzaże, szczyty górskie, jeziora, łąki oraz ogromne lasy – trzeba przyznać, że natura potrafi nas zaskoczyć! A gdyby tak przenieść jej wizerunek w postaci obrazy na płótnie do sypialnianego wnętrza? To świetne rozwiązanie! Jednych zachwyci zachmurzone mocno niebo skontrastowane z wielokolorową tęczą, inni zaś wybiorą niezwykły urok jesiennych liści.

Dzięki obrazom na płótnie umieszczonym w sypialni sny staną się piękniejsze, a poranne wstawanie bardzo przyjemne!
Zamów fotoobraz ze swojego zdjęcia
Abstrakcyjne motywy do sypialni

Dodaj komentarz