Każdego dnia staramy się śledzić aktualne trendy światowe w aranżacji wnętrz, by móc zaproponować naszym Klientom nowoczesne, stylowe, pełne wyjątkowości rozwiązania w kwestii dekoracji ściennych – z pewnością każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Każdego dnia zastanawiamy się także, jakie modele spodobałyby się kupującym – to powszechnie wiadomo. Każdego dnia także myślimy o tym, jakie nowe funkcje dodać, jakie ułatwienia dla nabywających nasze produkty wprowadzić, jak sprawić, by zakupy u nas były jeszcze większą przyjemnością – z tego obowiązku również wywiązujemy się bardzo solidnie. I mamy na to dowody!

Zapakuj obraz na prezent

Bardzo często zdarza się, że nasze obrazy czy też zdjęcia wydrukowane na płótnie stają się prezentami. Niezwykle nas ten fakt cieszy, dlatego też postanowiliśmy nieco ułatwić Klientom zadanie, oferując opcję „Zapakuj jako prezent”. Gwarantujemy, że w mistrzowski sposób zapakujemy podarunek, by cieszył oczy obdarowanego jeszcze przed rozpakowaniem. Możemy również wysłać go bezpośrednio na adres jubilata, solenizanta czy też osoby obchodzącej właśnie ważny jubileusz. Na pewno ta miła niespodzianka przekazana przez kuriera szczerze ją ucieszy! Przy wyborze tej opcji, rachunek lub fakturę otrzymasz jedynie na adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Obdarowana osoba nie dowie się ile kosztował zamówiony prezent.
Tak więc nie czekaj zamówi i zapakuj obraz na prezent 😉

Zapakuj każdy obraz osobno

Niekiedy zdarza się tak, że Klient nabywa u nas szereg obrazów, by potem rozesłać dalej poszczególne egzemplarze. Postanowiliśmy zadbać o wygodę tego typu kupujących, wprowadzając usługę „Zapakuj każdy obraz osobno”. Zastosujemy w tym przypadku opakowanie zbiorcze, w nim zaś pojedyncze modele (także zapakowane).

Ekspresowa realizacja zamówienia!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż czasami naszym Klientom zdarza się zapomnieć o złożeniu zamówienia na czas i robią to wówczas, kiedy wydaje się, że jest już za późno. Mowa na przykład o sytuacjach, gdy potrzebujemy prezentu urodzinowego dla kogoś już na pojutrze albo też w ostatniej chwili przypomnieliśmy sobie o rocznicy ślubu, gorączkowo szukając prezentu na już. Dla takich właśnie osób z całą pewnością istnym wybawieniem okaże się „Realizacja w 48 godzin ekspres”. Wyślemy wówczas zamówiony towar w czasie, który nie przekroczy rzeczonych 48 godzin (w dni robocze) i na pewno wszystkie prezenty zdążą na czas!

Mamy w tym przypadku do czynienia z dopłatą wynoszącą 40% wartości produktu (standardowo bowiem czas potrzeby nam na wysłanie zamówienia wynosi 72 godziny), jednak jak najbardziej opłaca się wydać nieco więcej i mieć wszystko w odpowiednim momencie. Wszak spóźnienie się z prezentem dla bliskiej osoby na pewno nie spotkałoby się z jej aprobatą, prawda?

Wszystkie funkcje dostępne są w standardowym koszyku zamówień. Gorąco zachęcamy do korzystania z nich, kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba.

Nowe funkcje na stronie GaleriaDruku.com.pl

Zapraszamy do sprawdzenia nowych funkcjonalności

Przejdź do kreatora i zamów zdjęcia na płótnie