Chwilo trwaj: fotografie ze studniówek, komersów i balów – obraz pamiątka na lata

pamiątka studniówki obraz

Fotoobrazy ze studniówki i balu absolwentów

Kończy się kolejny etap nauki – kolejny etap życia. Przychodzi czas uroczystego zakończenia z poczęstunkiem, zabawą i tańcami: najpierw bal gimnazjalny, potem półmetek, studniówka, bal absolwencki, bal na zakończenie studiów… Jest śmiech, radość, taniec, są i łzy, toasty, fajerwerki. Piękna oprawa takiej uroczystości domaga się uwiecznienia na zdjęciach.

Absolwenci, którzy swoje komersy już dawno mają za sobą, często przyznają, że płyty lub kasety ze zdjęciami i filmem z balu leżą gdzieś w szafkach, dawno przez wszystkich zapomniane. Jak zatem zachować te wyjątkowe wspomnienia na długie lata?

Naszą propozycją na uwiecznienie najpiękniejszych chwil są wyjątkowe obrazy drukowane ze zdjęć na płótnie malarskim. Będą stanowić wartościową pamiątkę z uroczystości, a także wspaniały prezent dla rodziców, dziadków, chrzestnych. Fotoobrazy to jednocześnie estetyczna i nowoczesna dekoracja ściany, która modnie udekoruje wnętrze domu.

Fotografie ze studniówek – piękna pamiątka na płótnie

Obraz wydrukowany z Twojego zdjęcia będzie gotowy do zawieszenia tuż po odebraniu przesyłki! Wszystkie fotoobrazy zamówione w Galerii Druku wyposażone są w praktyczną zawieszkę oraz mają zadrukowane boczne ścianki, dzięki czemu wyglądają elegancko, profesjonalnie i modnie.

Do wydruków wielkoformatowych używamy wyłącznie bezpiecznych atramentów najwyższej jakości. Nasze obrazy charakteryzują się doskonałą rozdzielczością, dużą głębią kolorów i realistycznym odwzorowaniem. Tworzą piękną pamiątkę uwiecznioną na płótnie. Sprawdź nasze obrazy ze zdjęć.

Dodaj komentarz