Własny fotoobraz idealny prezent dla babci i dziadka

prezent dla babci i dziadka

Oryginalny prezent dla babci i dziadka… oryginalny bo wykonany z własnych fotografii.

Pamiętaj: Dzień babci i dziadka – 21 oraz 22 styczeń.

Pomysły na podarki są przeróżne: od tradycyjnych laurek po ekskluzywne wczasy. My jednak chcemy zaproponować Ci coś zupełnie innego. Prezent w stu procentach oryginalne i indywidualne.
Chcemy aby Twój podarunek był wyjątkowy dlatego proponujemy Ci podarowanie własnego zdjęcia zamienionego na piękny obraz na płótnie.

Prezenty na dzień babci i dziadka

Każda babcia pewnie ucieszy się gdy wręczymy jej piękny bukiet kwiatów. Jest to zawsze aktualny prezent, który pasuje na każdą okazję. Kwiaty więdną jednak bardzo szybko – już po kilku dniach zapominamy o radości jaką sprawiały. Warto więc pomyśleć nad uatrakcyjnieniem tego dnia i podarowaniem czegoś trwałego na lata. Prezentu, który na co dzień będzie przypominał babci i dziadkowi o ich ukochanych dzieciach i wnukach. Nawet po wielu latach będzie przypominał całym pokoleniom o wspaniałych chwilach spędzonych razem.

Fotoobraz na płótnie to idealny pomysł na oryginalny prezent dla babci i dziadka. Obraz wykonany z własnego zdjęcia będzie z pewnością trafionym podarkiem który sprawi wiele radości i zaskoczenia. Warto jednak zadbać o to aby przygotować odpowiednią fotografię. Na tę okazję najlepszym pomysłem wydaje się być wspólne zdjęcia wnuków i wnuczek. Taki obraz zawieszony w holu bądź pokoju gościnnym będzie codziennie przypominał o waszej pamięci i wdzięczności. Indywidualny obraz drukowany na płótnie pozwoli na codzienne obcowanie z wami nawet jeśli jesteście setki kilometrów od rodzinnego domu.

Nie czekaj, kliknij i zamów swój własny fotooobraz

Dodaj komentarz