Własny fotoobraz idealny prezent dla babci i dziadka

prezent dla babci i dziadka

Oryginalny prezent dla babci i dziadka… oryginalny bo wykonany z własnych fotografii.

Pamiętaj: Dzień babci i dziadka – 21 oraz 22 styczeń.

Pomysły na podarki są przeróżne: od tradycyjnych laurek po ekskluzywne wczasy. My jednak chcemy zaproponować Ci coś zupełnie innego. Prezent w stu procentach oryginalne i indywidualne.
Chcemy aby Twój podarunek był wyjątkowy dlatego proponujemy Ci podarowanie własnego zdjęcia zamienionego na piękny obraz na płótnie. Taki kolaż ze zdjęć na prezent bez wątpienia ucieszy Twoich dziadków!

Wyjątkowe prezenty dla babci i dziadka

Każda babcia pewnie ucieszy się gdy wręczymy jej piękny bukiet kwiatów. Jest to zawsze aktualny prezent, który pasuje na każdą okazję. Kwiaty więdną jednak bardzo szybko – już po kilku dniach zapominamy o radości jaką sprawiały. Warto więc pomyśleć nad uatrakcyjnieniem tego dnia i podarowaniem czegoś trwałego na lata. Prezentu, który na co dzień będzie przypominał babci i dziadkowi o ich ukochanych dzieciach i wnukach. Nawet po wielu latach będzie przypominał całym pokoleniom o wspaniałych chwilach spędzonych razem.

Fotoobraz na płótnie to idealny prezent dla babci i dziadka. Obraz wykonany z własnego zdjęcia będzie z pewnością trafionym podarkiem który sprawi wiele radości i zaskoczenia. Warto jednak zadbać o to aby przygotować odpowiednią fotografię. Na tę okazję najlepszym pomysłem wydaje się być wspólne zdjęcia wnuków i wnuczek. Taki obraz zawieszony w holu bądź pokoju gościnnym będzie codziennie przypominał o waszej pamięci i wdzięczności. Indywidualny obraz drukowany na płótnie pozwoli na codzienne obcowanie z wami nawet jeśli jesteście setki kilometrów od rodzinnego domu.

Nie czekaj, kliknij i zamów swój własny fotooobraz

Dodaj komentarz