Prezent na Dzień Babci i Dziadka ze zdjęcia

prezent dla babci i dziadka

Obraz – prezent dla Babci i Dziadka

Pamiętaj: Dzień Babci i Dziadka – 21 i 22 styczeń.

Zastanawiasz się co podarować na Dzień Babci i Dziadka?

Każda babcia pewnie ucieszy się gdy wręczymy jej piękny bukiet kwiatów. Jest to zawsze aktualny prezent, który pasuje na każdą okazję. Kwiaty więdną jednak bardzo szybko – już po kilku dniach zapominamy o radości jaką sprawiały. Warto więc pomyśleć nad uatrakcyjnieniem tego dnia i podarowaniem czegoś trwałego na lata.

Pomysły na podarki są przeróżne: od tradycyjnych laurek po ekskluzywne wczasy. My jednak chcemy zaproponować Ci coś zupełnie innego. Prezent w stu procentach oryginalny i indywidualny.
Chcemy aby Twoja niespodzianka była wyjątkowa dlatego proponujemy Ci podarowanie własnego zdjęcia zamienionego na piękny obraz na płótnie. Taki obraz dla Babci i Dziadka bez wątpienia sprawi im wiele radości i wywoła uśmiech na Ich twarzach.

Prezent dla Babci i Dziadka ze zdjęciem

Stwórz obraz który na co dzień będzie przypominał babci i dziadkowi o ich ukochanych dzieciach i wnukach. 

Nie czekaj, kliknij i zamów obraz na Dzień Babci i Dziadka

Obraz na Dzień Babci i Dziadka jakie zdjęcie wybrać?

Warto zadbać o to aby przygotować odpowiednią fotografię. Na tę okazję najlepszym pomysłem wydaje się być wspólne zdjęcia wnuków i wnuczek. Taki obraz zawieszony w holu bądź pokoju gościnnym będzie codziennie przypominał o waszej pamięci i wdzięczności. Indywidualny obraz drukowany na płótnie pozwoli na codzienne obcowanie z wami nawet jeśli jesteście setki kilometrów od rodzinnego domu.

Zobacz również jak zaprojektować kolaż z własnych zdjęć

Dodaj komentarz