Lubisz łączyć ze sobą żywe kolory i odważne wzory? Kochasz frędzle, pióra, koraliki i wszelkie podobne ozdoby?

Jeśli tak, to styl boho jest właśnie dla Ciebie! Może jeszcze o tym nie wiesz, ale masz prawdziwie artystyczną duszę. Cenisz sobie wolność, indywidualizm i lubisz łamać utarte schematy, dlatego Twoje wnętrze powinno odzwierciedlać i podkreślać Twoją kolorową osobowość. Obrazy to jedne z wielu dodatków, które pozwolą Ci uzyskać taki efekt, jakiego oczekujesz, a my chętnie podpowiemy Ci, jak to osiągnąć.

aranżacja wnętrz boho

Wnętrza boho

Emanują słońcem i ciepłymi, kontrastującymi kolorami. Znajdziemy w nich bogactwo wzorów, kultur i materiałów. Najważniejsze, aby nie bać się odważnych połączeń i śmiało zestawiać ze sobą różne kolory, wzory oraz dodatki. W tak urządzonej przestrzeni nie może zabraknąć produktów handmade – ręcznie tkanych pledów, makram, łapaczy snów czy glinianych naczyń. Nie zapominajmy również o zieleni i roślinach, które są niezwykle istotne w naszym małym królestwie. Sugestywnym dodatkiem we wnętrzach są obrazy, które w bezpośredni sposób przedstawiają inspiracje wiodące prym w wybranym stylu; mogą wprowadzać klimat do aranżowanych przestrzeni lub subtelnie go zaakcentować.

Stworzyliśmy galerię obrazów stylu boho. Fotoobrazy łączą w sobie klasykę w innowacyjnością, tworząc niekonwencjonalny dodatek do wnętrz, który wpasuje się w niemal każdy styl. Drukowane na płótnie, będą doskonałą ozdobą ścian w boho wnętrzach. Malarstwo abstrakcyjne oraz obrazy z motywami geometrycznymi również są domeną tego stylu. Ciekawą alternatywą dla małych rozmiarów zdjęć są wielkoformatowe wydruki, których forma jest bliższa plakatom. Oprawione w ramkę, dają naprawdę imponujący i niepowtarzalny rezultat.

Dekoracyjne inspiracje

Dla osób, które nie posiadają własnych zdjęć, polecamy gotowe wzory obrazów. Dzięki
wyszukiwarce możemy znaleźć konkretny motyw spośród setek gotowych wzorów. Abstrakcja,
kolaż a może zdjęcie?

Szeroki wybór gwarantuje znalezienie tego jedynego, wybranego obrazu!
Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę Twojego zamówienia oraz wysoką jakość obrazów.

Zobacz też

W naszym poradniku znajdziesz kilka dodatkowych porad jak urządzić mieszkanie w Twoim ulubionym stylu: