Remont skończony? Gratulujemy wytrwałości i stalowych nerwów. Nie ma jednak czasu na odpoczynek, bo teraz musisz jeszcze przemyśleć, jak nadać ostateczny wygląd poszczególnym pomieszczeniom w Twoim mieszkaniu. Nie popełnij tych samych błędów, co poprzednio, czyli nie kupuj przypadkowych ozdób, które tylko zbierają kurz, w ogóle do siebie nie pasują, a do tego zabierają mnóstwo miejsca. Wybierz świadomie i koniecznie weź pod uwagę obrazy na płótnie. Nie polecamy ich tylko dlatego, że sami je produkujemy, ale również z 5 innych ważnych powodów. Sprawdź je i podejmij dobrą decyzję.

1 Obrazy na płótnie świetnie wyglądają.

Oczywiście pod warunkiem, że mówimy o reprodukcjach wysokiej jakości, wydrukowanych na odpowiednim płótnie fotograficznym przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu drukującego. Taką gwarancję zawsze masz od Galerii Druku – nigdy nie eksperymentujemy z jakością, bo dobrze wiemy, że zamówiony obraz na płótnie może mieć dla Ciebie np. wartość sentymentalną. Ważna jest również klasa oryginalnego zdjęcia, dlatego dajemy Ci dostęp do bazy AdobeStock, czyli największego banku profesjonalnych fotografii, które mogą zostać wydrukowane na płótnie.

2 To efektowna, a przy tym niedroga ozdoba.

Wiele osób wybiera dość przypadkowe elementy dekoracyjne do swoich domów i mieszkań, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na zakup produktów wysokiej klasy. A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że można połączyć ogień z wodą, czyli mieć znakomitą, efektowną ozdobę bez nadwyrężania budżetu? Koniecznie sprawdź nasze propozycje gotowych obrazów na płótnie i przekonaj się, że piękne rzeczy wcale nie muszą być drogie.

3 Możliwość 100% personalizacji.

To niezaprzeczalny atut fotoobrazów, zwłaszcza tych wydrukowanych z własnego zdjęcia. Taka ozdoba wnętrza jest unikalna, a przede wszystkim TWOJA, bo to Ty możesz ją samodzielnie zaprojektować w naszym wygodnym kreatorze. Mało tego: możesz wybrać rodzaj obramowania, dzięki czemu dostarczymy Ci pod drzwi gotową, spersonalizowaną dekorację, którą od razu zawiesisz na ścianie.

4 Fotoobraz to ozdoba, której nie kupisz w sklepie i nie zobaczysz takiej samej u znajomych.

Jesteśmy przekonani, że ten argument mocno do Ciebie przemawia. W końcu chcesz urządzić wnętrze, które będzie dokładnie takie, jak sobie to wyobrażasz. Nie „pod sznurek”, nie żywcem ściągnięte z katalogu sklepu meblowego, nie takie, jakie widujesz u wszystkich znajomych. Potrzebujesz więc elementów, które będą je wyróżniać już na pierwszy rzut oka, a tę funkcję doskonale spełniają właśnie obrazy na płótnie do wnętrz.

Obraz na płótnie możesz z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia i designu.

Nie ma znaczenia, czy wnętrze Twojego mieszkania zostało urządzone w stylu skandynawskim, industrialnym, nowoczesnym, rustykalnym, loftowym, boho czy glamour. W naszej ogromnej bazie gotowych motywów z pewnością znajdziesz taki, który będzie idealnie pasować do każdego kierunku w designie. Poza tym obrazy na płótnie spokojnie mogą stanowić ozdobę dowolnego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu – salonu, kuchni, ale też chociażby pokoju dziecka. To bardzo uniwersalny detal wykończeniowy.

Obraz na płótnie to świetny wybór nie tylko do Twojego mieszkania. Możesz podarować go znajomym np. z okazji parapetówki. To również bardzo ciekawy, oryginalny prezent okolicznościowy – chociażby na Walentynki czy Dzień Babci i Dzień Dziadka.