Prezent na walentynki

prezent walentynkowy

Zaskocz eleganckim i oryginalnym prezentem walentynkowym

Wtorek, 17. Stycznia 2017, godzina 22:00

Radość z otrzymanego prezentu jest obustronna, cieszy się zarówno osoba obdarowana, jak i ta, która prezent wręcza. Szczególnie ważną okazją do wręczania upominków są walentynki.
Jednym z ciekawych pomysłów na prezent na walentynki może być obraz na prezent. Warto podkreślić, że chodzi w tym przypadku o szczególny obraz, którego nie można zwyczajnie kupić. Obraz na prezent to obraz drukowany na płótnie ze zdjęcia. Jest wykonywany za pomocą innowacyjnych technologii, dzięki którym fotografia staje się nie tylko drogocenną pamiątką w nowej, atrakcyjnej wersji, ale także dobrym pomysłem na nieszablonowy upominek. Taki prezent walentynkowy będzie idealny zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny.

Każdy obraz na prezent jest w stu procentach indywidualny, ponieważ jest wykonywany ze zdjęcia klienta. Zastosowanie profesjonalnych metod sprawia, że fotoobraz utrzymuje żywą kolorystykę o głębokim nasyceniu barw. Wykorzystywane do drukowania obrazów oryginalne atramenty mają zdecydowany wpływ nie tylko na jakość wyrobów, ale także gwarantują im bardzo dużą trwałość.

Prezent na walentynki w postaci fotoobrazu wydrukowanego ze zdjęcia klienta to jeden z najlepszych sposobów na uchwycenie ulotności doznań i wspomnień. Zostaną one dodatkowo zabezpieczone dzięki zastosowaniu werniksu. Charakterystyczną cechą ochrony obrazów z jednej strony jest strzeżenie ich przed promieniowaniem UV, z drugiej natomiast zwiększenie odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Obraz na prezent można śmiało powiesić na ścianie, ponieważ nie ulegnie zniszczeniu. To fascynujący prezent walentynkowy, za pomocą którego można pokazać wybranej osobie, jak bardzo jest kochana. Oryginalny prezent na walentynki wypada ofiarować zarówno chłopakowi, jak i dziewczynie.

Być może jedno z poniższych zdjęć zainspiruje Cię do wyboru niepowtarzalnego prezentu dla twoich bliskich.

Zobacz inne wpisy:

Zaskocz mamę w dniu jej święta

Poszukując nietypowego pomysłu na prezent dla mamy, warto rozważyć naszą propozycję, drukowany na płótnie według indywidualnego zamówienia. Wydruk ze zdjęć umożliwia wybór najbardziej optymalnych fotografii, które udekorują ściany mieszkania, przywołując sentymentalne wspomnienia. Prezent na dzień matki powinien wywołać uśmiech, będąc jednocześnie wyrazem wdzięczności i uczuć ze strony dzieci.Taki upominek to także doskonały sposób na podziękowanie dla rodziców – z pewnością obydwoje docenią taki gest.

Prezent dla dziadków

Dzień babci i dziadka to doskonała okazja żeby sprawić naszym najbliższym wyjątkowy prezent. Warto ofiarować upominek, który będzie niezwykle osobisty, a zarazem piękny. Będzie przypominał dziadkom wnukach. Szukasz właśnie takiego idealnego prezentu? Podaruj obraz na płótnie. Footoobraz wykonuje się z dowolnie wybranego zdjęcia. Dzięki temu nasz prezent będzie taki wyjątkowy i unikalny. Taki obraz zawieszony w domu będzie zawsze przypominał dziadkom o tym jak bardzo są kochani przez swoje wnuki...