Dzień babci i dziadka, nie zapomnij o prezencie

Idealny prezent na dzień Babci i Dziadka

Fotoobraz - idealny prezent na każdą okazję

Czwartek, 12. Stycznia 2017, godzina 22:50

Dzień babci i dziadka już tuż tuż, śpiesz się to ostatnia chwila na zakupy ! Pomysły na podarki są przeróżne; od tradycyjnych laurek po ekskluzywne wczasy. My jednak chcemy zaproponować Ci coś zupełnie innego. Prezent w stu procentach oryginalne i indywidualne.

Chcemy aby Twój prezent był wyjątkowy dlatego proponujemy Ci podarowanie własnego zdjęcia zamienionego na piękny obraz na płótnie.

Każda babcia pewnie ucieszy się gdy wręczymy jej piękny bukiet kwiatów. Jest to zawsze aktualny prezent, który pasuje na każdą okazję. Kwiaty więdną jednak bardzo szybko - już po kilku dniach zapominamy o radości jaką sprawiały. Warto więc pomyśleć nad uatrakcyjnieniem tego dnia i podarowaniem czegoś trwałego na lata. Prezentu, który na co dzień będzie przypominał babci i dziadkowi o ich ukochanych dzieciach i wnukach. Nawet po wielu latach taki prezent będzie przypominał całym pokoleniom o wspaniałych chwilach spędzonych razem.

Fotoobraz na płótnie to idealny pomysł na oryginalny podarunek dla babci i dziadka. Obraz wykonany z własnego zdjęcia będzie z pewnością trafionym prezentem i sprawi wiele radości i zaskoczenia. Warto jednak zadbać o to aby przygotować odpowiednią fotografię. Na tę okazję najlepszym pomysłem wydaje się być wspolne zdjecie wnuków i wnuczek. Taki obraz zawieszony w holu bądź pokoju gościnnym będzie codziennie przypominał o waszej pamięci i wdzięczności. Indywidualny obraz drukowany na płótnie pozwoli na codzienne obcowanie z wami nawet jeśli jesteście setki kilometrów od rodzinnego domu.

Być może jedno z poniższych zdjęć zainspiruje Cię do wyboru niepowtarzalnego prezentu dla twoich bliskich.

Zobacz inne wpisy:

Podaruj wspaniały prezent swojej mamie

Fotografie w formie obrazu ciekawy pomysł na prezent dla mamy – mogą przedstawiać zarówno portrety najbliższych członków rodziny, jak również ujęcia sentymentalnych chwil lub motywy nawiązujące do indywidualnych preferencji estetycznych. Prezent na dzień matki powinien być unikalny i zaskakujący - spersonalizowany obraz z pewnością spełni te kryteria. Sprawdzi się również jako podziękowanie dla rodziców, dekorując ich wnętrza mieszkalne.